Ірина Геращенко: "УДАР знаходиться в системній опозиції до мера Сергія Одарича давно"

Перебуваючи з робочим візитом на Черкащині, народний депутат Ірина Геращенко прокоментувала ситуацію щодо розпуску міськвиконкому та позицію партії «УДАР» з цього приводу.

- Я знаю про рішення про відставку міськвиконкому, ознайомлена з ситуацією із ЗМІ. Партія "УДАР" знаходиться в системній опозиції до місцевої влади і не тому що є позиція «Баба Яга проти». А я так розумію тому, що партія "УДАР" висловлює думку переважної більшості черкащан які переконані, що влада діє у неправильному напрямку.

Особливе обурення викликає проблема невирішеності основних соціально-економічних проблем міста. Особливе обурення викликають і ті рішення які спрямовані на придушення демократії, зокрема щодо встановлення «особливих» вимог для проведення мирних зібрань, - пояснила Ірина Геращенко.

Народний депутат не побачила нічого поганого у синхронному голосуванні ударівців разом з комуністами та регіоналами.

- Що стосується цього рішення по відставці виконкому то мені здається тут "УДАР" знаходиться у системній опозиції до мера давно. І до цього рішення приєдналися комуністи, партія регіонів і якщо вже вони це бачуть, що влада діє не в тому напрямку, то місцевій владі варто задуматись, що ж тут відбувається, - висловила свою позицію Ірина Геращенко.
 

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx