Ірина Геращенко хоче розібратися з "Тулубюгендом", але не хоче відповідати за євреїв

На вчорашній прес-конференції в Черкасах, народний депутат України від партії «УДАР Віталія Кличка» прокоментувала нещодавні події та провокації які були вчинені на акції опозиційних сил 6 квітня на Театральній площі з боку «Тулубюгенда».

Народний депутат констатувала, що наразі молодики які постійно здійснюють провокації не притягнуті до відповідальності, але запевнила, що буде розбиратися з цією проблемою.

- Ці особи які системно перешкоджають мирним акціям опозиції та здійснюють провокації вони не притягнуті до відповідальності.

Знаєте ми написали з моїми помічниками до Прокуратури та Прокурора Черкаської області відносно інциденту коли не пропускали депутатів, журналістів на сесію обласної ради. Очевидно, що я підготую запит до Генеральної Прокуратури і він прозвучить на сесії Верховної Ради щодо останнього інциденту з побиттям активіста опозиції та антисемітської провокації. Що стосується взагалі ксенофобських висловів і я і наша політична сила проти ксенофобії в будь-яких проявах, - повідомила Ірина Геращенко.

Також пані Ірина відмовилася коментувати відсутність реакції на антисемітську провокацію з боку єврейських організацій України.

- Те що мовчать загальноукраїнські єврейські організації з цього приводу, то я не можу цього коментувати, бо я не належу до таких організацій, - це питання очевидно варто спрямувати до них, - відповіла Ірина Геращенко.
 

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx