Результати виборів до Черкаської обласної ради сфальшовано (Документ)

Результати підрахунку голосів виборців до Черкаської обласної ради у підсумковому протоколі підведення підсумків голосування Черкаської обласної виборчої комісії сфальшовано.

Про це сьогодні на зустрічі з губернатором Юрієм Ткаченком та начальником УМВС Черкаської області Владиславом Пустоваром заявили лідери низки політичних сил. Зустріч відбулася у малій сесійній залі обласного будинку рад та носила напружений характер.

Відбулася вона на вимогу в першу чергу політичної партії ВО «Свобода». Згодом з вимогою зупинити масові фальсифікації доєдналися й ініші політичні сили – ВО «Батьківщина», Укроп, Партія ветеранів Афганістану, Відродження. Про перебіг зустрічі читайте згодом.

На фото лідер обласної організації партії Ветеранів Афганістану Олександр Рибченко звертається до губернатора та начальника міліції з проханням - "Якщо не можете забезпечити законне підведення підсумків то звільняйте лижню"

Зараз же публікуємо підсумковий протокол обласної ТВК, який було прийнято серед ночі (о 3 год. 20 хв.). На даний момент обласну ТВК не вдалося зібрати для можливості подання скарг.

Так відповідно до нічного рішення ТВК до Черкаської обласної ради проходять наступні політичні сили, в порядку зростання результату.

БПП- Солідарність – 23,15%
ВО Черкащани – 16,08%
ВО Батьківщина – 12,34%
Радикальна партія – 10,18%
Відродження – 8,01%
ВО Свобода – 6,28%
Опозиційний блок – 6,18%

Укроп – 4,8%
Аграрна партія України – 3,66%
Партія ветеранів Афганістану – 2,79

На фото сторінка з підсумкового протоколу (весь протокол в додатках під матеріалом)

Кількість депутатів від кожної з партій які заходять в обласну раду.

За озвученою на зустрічі з губернатором інформацією представниками партій голоси були вкрадені у Партії ветеранів афганістану (долала прохідний барєр), Укропу, ВО Свободи, Народного Контролю, Соціалістів, Батьківщини, Відродження. Найбільше у порівнянні з даними протоколів з мокрими печатками з районних ТВК вкрадено голосів в Партії ветеранів Афганістану, Укропу та Свободи.

Відповідно і найбільше голосів додавали провладній БПП-Солідарність та Опозиційному блоку.

Таким чином, як ми і повідомляли раніше було реалізовано завдання по проходженню Опозиційного блоку до Черкаської обласної ради. Також суттєво свій рейтинг наростив в одну ніч Блок Петра Порошенка.

Нагадаємо, що за паралельними підрахунками БПП набирав суттєво менше підтримки (16-17% за різними незалежними даними - ред.), а Опозиційний блок взагалі не потрапляв до обласної ради.
 

Останні новини