Результати виборів до Черкаської обласної ради

Черкаська обласна територіальна виборча комісія встановила результати виборів депутатів до Черкаської обласної ради.

Згідно даних підсумкового протоколу в нову обласну раду 5-відсотковий бар'єр долають шість політичних партій: ВО “Черкащани”, Слуга народу, За майбутнє, Євпропейська Солідарність, ВО Батьківщина та ОПЗЖ.

На виборах до Черкаської обласної ради загалом змагалося 15 політичних сил. Нижче публікуємо результати політичних сил у набраних відсотках згідно підсумкового протоколу. Примітка: згідно даних протоколу, сума відсотків голосів набраних всіма партіями складає 99,92%, "загубилося" 0,08%, що може бути результатом заокруглень тисячних та десятитисячних. 

1. ВО “Черкащани” - 21,41 %
2. Слуга народу — 14,49 %
3. За майбутнє — 13,63 %
4. Європейська Солідарність — 10,69 %
5. ВО Батьківщина — 7,68 %
6. ОПЗЖ — 6,29 %

7. Час змін Рудика — 4,48 %
8. Сила і Честь — 3,47 %
9. Радикальна партія Ляшка — 2,92 %
10. Наш край — 2,89 %
11. Голос — 2,70 %
12. Партія ветеранів Афганістану — 2,44 %
13. Самопоміч — 2,42 %
14. Свобода — 2,41 %
15. Пропозиція — 2,00 %

Згідно підсумкового протоколу публікуємо прізвища кандидатів обраних до складу нової обласної ради. Загальний склад ради - 64 депутати. Примітка: кінцеві прізвища кандидатів які набудуть повноважень депутата можуть змінюватися, через відмову окремих кандидатів від представницького мандату. 

ВО Черкащани — 18 депутатів 

Обрані в територіальних округах:

Петренко Олег Миколайович
Воскобойник Олександр Анатолійович
Братаніч Володимир Андрійович
Сегеда Юрій Юрійович
Ткаченко Анатолій Миколайович
Коваленко Олександр Анатолійович
Тарасенко Валентин Петрович
Скіченко Анатолій Петрович
Савчук Галина Кузьмівна
Осадчий Володимир Олексійович
Віштак Ігор Анатолійович
Журба Світлана Василівна
Плічко Григорій Іванович 

Обрані за списком:

Підгорний Анатолій Вікторович
Куліков Володимир Віталійович
Волгіна Світлана Іванівна
Топчій Ірина Вікторівна
Зирянова Зоя Григорівна

Слуга Народу — 12 депутатів 

Обрані в територіальних округах:

Кондрацький Микола Іванович
Мкртчян Арсен Араікович
Яріш Анатолій Анатолійович
Таран Євген Володимирович
Новицький Ігор Валерійович
Дикун Любомир Євгенович
Данилевський Валерій Вікторович 

Обрані за списком:

Лісовий Сергій Миколайович
Ніжніков Володимир Миколайович
Ковальчук Діна Василівна
Добрянська Інна Іванівна
Куклін Олег Володимирович

За майбутнє — 12 депутатів 

Обрані в територіальних округах:

Вельбівець Олександр Іванович
Клімов Євгеній Петрович
Онищак Леся Віталіївна
Судакевич Валентин Григорович
Тиховська Яніна Миколаївна
Ковальчук Олександр Сергійович
Легойда Світлана Михайлівна 

Обрані за списком:

Яценко Антон Володимирович
Курбет Євгеній Олександрович
Руда Наталія Сергіївна
Бондаренко Валерія Олександрівна
Маргарян Аракся Дерениківна

Європейська Солідарність — 9 депутатів 

Обрані в територіальних округах:

Грабовський Михайло Юрійович
Радуцький Олександр Романович
Качан Наталія Георгіївна
Бабенко Вячеслав Іванович
Погорілий Віктор Григорович
Буцько Сергій Антонович 

Обрані за списком:

Сущенко Роман Володимирович
Коваль Віталій Володимирович
Циганок Оксана Анатоліївна

ВО Батьківщина — 7 депутатів 

Обрані в територіальних округах: 

Радченко Семен Володимирович
Гончаренко Віктор Григорович 

Обрані за списком:

Тренкін Юрій Васильович
Мушієк Михайло Григорович
Чен Віталій Єн-Ханович
Кравцова Наталія Олегівна
Волочай Тетяна Валентинівна 

ОПЗЖ — 6 депутатів 

Всі обрані за списком: 

Доманський Володимир Миколайович
Помченко Олег Вікторович
Коцур Юрій Никифорович
Сущенко Людмила Миколаївна
Калініченко Катерина Сергіївна
Олененко Олександр Володимирович

 

Останні новини

- фильмы в кинотеатрах Украины