Резонанс: Хіба ревуть воли як ясла повні?

Вже минуло 12 днів після резонансного ДТП за участі директора Департаменту з суспільно-політичних питань та регіональної політики Черкаської ОДА, заступника обласної організації партії регіонів Вадима Берези.

Нагадуємо, що в результаті ДТП загинула 32-річна жінка. В місцевих інтернет ЗМІ з"являються все нові і нові подробиці цього резонансного випадку – зокрема, що водій був на підпитку, що водій втік з місця події, що відеозапис ДТП був зафіксований відеореєстратором на автомобілі однієї з черкаських фірм – однак дане відео за чиїмось наказом вже знищене.

Резонансне чиновницьке ДТП на Черкаській вулиці

Все це входить в різкий дисонанс із гробовим мовчанням представників влади, правоохоронних органів, прокуратури. На численні запити представників ЗМІ відповідні органи реагують сухими відписками. Для прикладу Черкаські міліціянти "відбиваються" від запитів ЗМІ у "справі Берези"

Хоча їх мовчання вже не дивує, у них все добре – донецькі і не таке бачили в часи свого становлення, зараз у них ясла добре наповнені. Дивує інше, що й досі не вироблено «версію для народних мас». А з кожним днем «простою» у вирішенні цього делікатного питання, кількість тих, хто повірить у «правильну версію» зменшується у геометричній прогресії. А можливо вони вже настільки відчули власну безкарність, що не намагаються навіть створити ілюзію справедливості?

Ми вже в одному з матеріалів окреслили орієнтовний по-донецькому не затійливий, але ефективний сценарій – коли просто підшукується «інший водій», який бере провину на себе, його відповідно щедро винагороджують. І звісно роблять винною постраждалу – у мертвого не спитаєш – та дають «водію-рятівнику» умовний термін. Водія «винуватця» показують журналістам і все. Можна прочитати тут Казкова історія про Черкаського "помагая" або "герой нашого часу"

Однак цього не сталося, поки що. Більше того, попри відсутність офіційних коментарів з боку найвищих посадовців області, сам винуватець «свята» виявився не скупим на емоції в соцмережі Фейсбук. Вже стає очевидним, що Вадим Олексійович не став до мозку кісток донецьким. І своїми коментарями фактично визнав свою участь в ДТП. Звичайно за це його вищі політичні наставники не похвалять. 

Особливо зачепили почуття Вадима Олексійовича коментарі Сергія Одарича з приводу резонансного ДТП. З цього приводу він поспілкувався в мережі Фейсбук з Іриною Лапською – помічницею Одарича. Далі без коментарів просто фото з Фейсбука.


Не треба бути великим аналітиком, щоб зрозуміти, що Вадим Береза фактично визнає свою участь в ДТП та вважає цей випадок своїм горем.

В опозиціонерів ясла майже пусті, тому вони планують дії по відношенню до одіозного чиновника. Наразі вони на стадії узгодження.

- Ми не допустимо, що ситуація по чиновнику-вбивці спуститься на гальма. Я думаю всі ми разом, підготуємо акцію опозиції, пікетування, мітинги щоб добитися справедливості. Бо мовчати далі не можна. Громадськість дуже слабо реагує на такі події, - зазначив голова Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко.

 Підготував: Олександр Безпрозванний

Останні новини