Революція навиворіт: БПП просуває на голову облради недолюстрованого екс-регіонала

Наближаючись до другої річниці Революції Гідності Черкащина стає яскравим прикладом «революції навиворіт» або якщо вже говорити прямо – контреволюційних процесів. 

Вже давно забута і покладена під сукно так звана програма губернатора Юрія Ткаченка «Від революції гідності до гідного життя», яка фактично забезпечує гідне життя лише владній верхівці області та їх бізнес-партнерам. Проте влада на чолі з Юрієм Ткаченком який є першим номером у списку Блоку Петра Порошенка до Черкаської обласної ради пішла вже далі – це спроби відвертих фальсифікацій під час підведення підсумків голосування до Черкаської обласної ради (які щоправда провалилися, але ніхто не поніс ані кримінальної ані політичної відповідальності – ред.) та реінкарнація на найвищих владних посадах вчорашніх регіоналів.

Вже завтра має відбутися перше засідання Черкаської обласної ради – за рішенням фракції Блоку Петра Порошенка її має очолити недолюстрований екс-регіонал, колишній податківець часів Тулуба-Януковича та вже пост революційних часів Володимир Коломієць. Про те, що кандидатура екс-регіонала є найбільш прохідною та буди пропихатися обласною владою ми вже писали.

Інформацію про те, що БПП читай правонаступники Партії Регіонів, зупинив свій вибір на кандидатурі Володимира Коломійця сьогодні підтвердив у офіційному коментарі ЗМІ депутат новообраної облради Анатолій Яріш.

Сам факт просування на посаду голови облради такої особистості – це є смачний плювок в обличчя громадськості регіону та чого гріха таїти і значній частині депутатів обласної ради. Як вони його сприймуть важко сказати, дочекаємося завтрашнього засідання. Цікаво як сприймуть таку кадрову ініціативу армії місцевих громадських організацій, люстраторів, політичні партії революційного спрямування, поки що від них ні пари з уст.

Повертаючись до особистості Володимира Васильовича Коломійця нагадаємо нашим читачам, що цей чиновник значиться у реєстрі осіб які підлягають дії закону про люстрацію. Але для обраних «термін дії – не діє».

Обирався депутатом Черкаської обласної ради від Партії Регіонів, цього разу обрався від Блоку Петра Порошенка.

За часів Януковича він працював на найвищих посадах в органах податкової на Черкащині, згодом через певний конфлікт з Сергієм Тулубом переїхав працювати в Миколаївську область.

Вже після революції гідності повернувся на Черкащину очільником обласної податкової, нещодавно був звільнений. Сам факт його звільнення заслуговує справжньої детективної історії, адже заради нього було видано два накази – один про звільнення за люстрацією, другий – звільнення за угодою сторін. Про факт підміни наказів про звільнення повідомляв censor.net.ua, але і це зійшло з рук. 

Перший наказ - звільнення по люстрації. 

Причина звільнення була підкорегована, щоб він міг очолити найвищий представницький орган Черкаської області.

Другий наказ звільнення за угодою сторін. 

Станом на ранок 20 листопада БПП вирішило не висувати Володимира Коломійця під тиском журналістів та громадськості

Післянаписаного

Після всього написаного варто відзначити, що завтрашнє перше засідання Черкаської обласної ради дасть відповідь на питання – наскільки якісно оновилася рада і чи залишилася вона рудиментним радянським органом чи дійсно здатна вирішувати сучасні суспільні виклики. Побачимо ми і реальну дію або її відсутність з боку пост революційних партій.

На завершення варто згадати як обирала нового голову обласної ради в минулому році стара за складом Тулубівська обласна рада. Тоді саме під тиском громадськості, активістів було висунуто та підтримано кандидатуру Валентини Коваленко. Як буде цього разу ми побачимо завтра, але в будь-якому за тих розкладів які складаються не бажання, а обов’язок перед суспільством Коваленко Валентині Михайлівні висунути свою кандидатуру.
 

Останні новини