Користувацький вхід

Ресторан родини губернатора потрапив до топ-100

Дорогий ресторан родини Черкаського губернатора Юрія Ткаченка «Боттічеллі» потрапив до рейтингу топ-100 кращих ресторанів України. 

Рейтинг уклало видання «Новое время», основним критерієм відбору стала якість страв. Професійне журі із 30 осіб професійних рестораторів, бізнесменів та ресторанних критиків запропонували свої варіанти кращих ресторанів країни.

- Усім цим людям ми запропонували назвати кращі ресторани в містах із запропонованого переліку. У рейтинг не потрапив практично жоден ресторан, який отримав всього одну згадку, - для потрапляння в 100 кращих потрібно було хоча б дві, - зазначає головний редактор видання.

З ресторанів Черкас до топу потрапив ресторан італійської кухні“Боттічеллі” та ресторан української кухні “Тарас Бульба”. А також ресторан кавказької та української кухні в місті Умані “Два олені”.

Примітним є те, що ресторан «Боттічеллі» ще в часи коли Юрій Ткаченко працював головним податківцем області за губернатора Олександра Черевка був підпільно підключений до електропостачання будівлі податкової. Таким чином родини нинішнього губернатора економила на електроенергії.
 

Останні новини Черкас та Черкаської області