Ректора-регіонала спонукали написати заяву на звільнення (Відео)

Сьогодні громадські активісти, колишні та нинішні студенти Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького завітали до ректора-регіонала Анатолія Івановича Кузьмінського.

Метою візиту було спонукання ректора-регіонала, голови фракції Партії регіонів у Черкаській обласній раді написати заяву на звільнення з посади ректора. Головним мотивом до написання такої заяви, на думку громадських студентів та активістів була системна робота Анатолія Івановича на злочинну владу та її уособлення Партію регіонів. Як стверджували вони – Кузьмінський особисто відповідальний за цементування та злочини того режиму.

Коли о 10.00 активісти завітали в ректорат, там якраз відбувалося засідання Вченої Ради університету. Представник громадянської мережі «Опора» та колишній студент Микола Макуха вручив ректору чистий листок паперу та ручку для написання заяви.

Сам ректор відмовився писати заяву, пояснивши, що він вийшов з Партії регіонів 21 лютого (нагадуємо, що цього ж дня зранку Кузьмінський заявляв, що не збирається виходити з партії, а в країні за його словами нічого не відбувається – ред.) та склав повноваження голови фракції. На думку ректора, саме колектив має вирішувати його долю і він не може полишити університет, оскільки його контракт закінчується 21 червня.

Слід відзначити, що ректора підтримали і більшість членів Вченої Ради, як найкращого ректора університету.

Сьогоднішня спроба мотивувати ректора до написання заяви була також приурочена до 9-ї річниці його першого усунення. Нагадуємо в кінці лютого 2005 року студенти оголосили голодування на знак протесту діяльності ректора Кузьмінського, який був довіреною особою кандидата у Президенти Віктора Януковича у 2004 році та здійснював тиск на студентів.

Підготував: Олександр Безпрозванний
 

Останні новини