Ректор, що говорить.

Депутат Черкаської обласної ради від партії Регіонів, ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького дав інтерв"ю для офіційного сайту обласного осередку партії, членом якої являється. Якщо не брати до уваги багато ідеологічного флуду та спаму, то сказане має декілька цікавих, а подекуди й комічних, але від цього не менш справедливих речей. Все інтерв"ю не передаватимемо, а запропонуємо до уваги читача найцікавіші моменти.

- Опозиція завжди критикує діючу владу, це її іманентна мета. В демократичному, самоорганізованому суспільстві – це нормальне явище.

- Люди дуже чутливо розуміють, де правда, а де кривда.

- І чого лише варте для Черкащини – духовного осердя України – відновлення музею Т. Г. Шевченка у Каневі, який десятиліттями перебував у жалюгідному, близькому до аварійного, стані.

- Це й обласна дитяча лікарня, похмурі недобуди якої багато років псували настрій людям і яку зусиллями Сергія Борисовича за півроку було введено в експлуатацію, і не просто як звичайну лікарню, а як дитячий медичний заклад-палац.

- Природньо і зрозуміло, що голова облдержадміністрації відповідає перед громадою Черкащини передовсім за стан економіки, соціальної сфери, за добробут людності краю.

- Тим більш прикро сприймати несправедливі, злостиві нападки на людину. Особливо від „діячів”, які, як Ви слушно завважили, за своє життя жодної корисної для людей справи не зробили, а інших судять за своїми мірками.

- Так, у ділових стосунках Сергій Борисович – сувора, вимоглива, сухувато-коректна й максимально прагматична особистість, а у форс-мажорних обставинах – жорстко вимогливий.

- Виплеснути на владу чергову пригоршню бруду, помахати прапорами на площах, попіаритися перед ЗМІ та в замовному інтерв'ю виказати всю ненависть, злобу і хамовитість до представників влади – це поки все, що вдається нашій опозиції.

- Тож із такої опозиції толку, як із торішнього снігу.

Ярослав Нищик

Останні новини