Регіонал Мельников буде задобрювати черкащан - бійтесь дарів данайців

Як стало відомо нашому виданню, депутат Черкаської міської ради, голова фракції партії регіонів - Мельніков Ігор Петрович, планує подарувати черкащанам екскурсії по визначних місцях Черкащини.

Першими вітер благодійності регіонала відчують на собі мешканці мікрорайону, де діє комітет самоорганізації населення "Припортовий". Черкащани отримають можливість протягом весни і літа відвідувати з екскурсіями визначні історико-культурні місця Черкащини. Перша така екскурсія відбудеться у середині квітня – 50 черкащан відвідають Красногорський монастир на Золотоніщині. Крім того, культурна програма екскурсій передбачає відвідання усіх шевченківських місць регіону.

- Знайомство зі скарбницею історії та культури нашого народу та його генія - Тараса Шевченка - набуває особливої актуальності сьогодні, коли Україна готується відзначати 200-річчя від дня народження славетного Кобзаря, - переконаний депутат Черкаської міської ради Ігор Мельников.
Ми ж додаємо, що акції такого задобрювального характеру не є новими на Черкащині. І вже використовувалися наприклад тим же Богданом Губським, кандидатом у народні депутати по 197 виборчому округу, але це йому не допомогло виграти вибори.

Хочеться ще додати, що безкоштовний сир є лише в мишоловці, а також латинське прислів"я - бійтесь дарів данайців. Факт такої щедрості від депутата регіонала лише черговий раз підтверджує думку про те, що комітети самоорганізації населення мають стати важливим елементом у збереженні влади Одаричем та регіоналами.

 

Останні новини