Радуцький розказав чому депутати та прокурор різко підтримали його викривальні ініціативи

 

Вчора ситуативно переформатувалася більшість у Черкаській міській раді і повним складом відправила виконком у відставку.

Однак наявність цієї більшості у складі «Батьківщини», Партії регіонів, КПУ, УДАРу та декількох інших депутатів серед яких і Олександр Романович Радуцький засвідчило голосування за направлення депутатських запитів. Зокрема і запити які не проходили раніше від Олександра Раудуцького цього разу пройшли. Зокрема запит до міської прокуратури щодо пайової участі ТРЦ Любава. Ми поспілкувалися в перерві сесії з Олександром Романовичем і з"ясували чому ж так змінилися думки депутатів щодо його ініціатив.

- Депутатів міської ради обирала громада і дійсно всі мої запити які я розпочинав вони доводять до логічного завершення. Я маю інформацію, що відкрито кримінальну справу по Теплокомуненерго щодо тріски. Тому всі бачуть, що дійсно відбувається та ситуація, що я викриваю ці схеми по яким працюють люди з оточення міського голови. 

Результатом моєї системної роботи по викриттю цих схем стало те, що я зміг довести і переконати депутатів, що потрібно підтримати мої ініціативи. Відкривається кримінальне провадження, вони розуміють що я не просто виходжу і займаюсь політичним піаром, а дійсно як черкащанин я піднімаю болючі питання бюджетних коштів і як їх використовують, - прокоментував підтримку його запиту до прокуратури сам Олександр Романович.

Нагадуємо читачу, що депутатський запит це один із методів роботи депутата та впливу на постановку чи вирішення тих чи інших проблем. Але навіть якщо запит не підтримується більшістю депутатів то він у вигляді звернення передається заявником-депутатом туди до кого він був спрямований. 

Тому ті запити які не знаходили підтримки більшості депутатів раніше, Олександр Романович подавав у вигляді депутатського звернення.
Як він повідомив у коментарі вище, то за його інформацією вже відкрито кримінальне провадження по справі Теплокомуненерго щодо тріски.

Очевидно Олександр Романович вже зміг достукатися до почуття законності нового прокурора міста Маслюка Олександра Миколайовича. На фото в перерві вони щось жваво обговорюють.


Очевидно що зараз дуже вдало склалася кон"юктура, коли регіонали незадоволені Одаричем і він використав цей момент щоб завдати ще більш жорсткого удару по своєму опоненту. Політика - мистецтво можливого.
 

Останні новини