Радуцький оголосив парки поза політикою та обурився "фарбуванням" озер

Про це повідомляє сам Олександр Радуцький на сайті Черкаської міської ради у відкритому листі-зверненні.

Прикрий випадок стався днями в парку ім. 50-річчя Жовтня – невідомі зловмисники забруднили паркові озера.

Першими про це повідомили в соціальних мережах журналісти місцевої ТРК «ВІККА», що контролюється колишнім міським головою Одаричем.

Важливо, що мідний купорос в сполученні з водою аж ніяк не загрожує життю та здоров’ю людей, що там відпочивають. Та обурює інше – сам факт зневажливого ставлення до улюбленого місця відпочинку черкасців.

Не виключаю і навмисного вчинення хуліганських дій окремою групою осіб.

Так, останнім часом до КП «Дирекція парків» приділяється посилена увага з боку моїх опонентів, депутатів міської ради, прихильників екс-мера Одарича. Депутати з команди колишнього міського голови, які до відставки Одарича висловлювали своє захоплення станом міських парків, тепер різко змінили свою думку і «штурмують» керівництво КП «Дирекція парків» депутатськими запитами. Складається враження, що мета цих дій – скомпрометувати «Дирекцію парків» та гальмувати роботу, яку ми проводимо в парках для дозвілля черкасців.

Хочеться вірити, що нещодавній неприємний випадок в парку і посилена увага до паркового господарства міста з боку моїх опонентів – це лише збіг обставин. Тим більше, що гаслом КП «Дирекція парків» завжди було і залишається : парки – це не тема для політичних спекуляцій і не приватна власність того чи іншого посадовця або групи депутатів, це – надбання громади міста.

Тож користуючись нагодою хочу звернутися до черкащан з проханням поводити себе на території парків належним чином, дотримуватись культури поведінки та санітарних норм, простіше кажучи – дбайливо ставитись до природи, не смітити, аби паркові зони Черкас стали дійсно центром нашого дозвілля і відпочинку.

Останні новини