Радикали наполягають на "прихватизації" дачі Андреєва

Депутат Черкаської обласної ради від фракції Радикальної партії Роман Буданцев хоче виставити на приватизацію дачу Андреєва в Соснівці.

Обранець, 25 лютого звернувся до голови облради, з проханням внести до порядку денного сесії відповідну пропозицію. Також він подав проект рішення, за яким передбачається приватизація об'єктів нерухомості за адресою Менделеєва 4, які знаходяться у власності КП “Готель Дніпро”. Передбачена приватизація об'єкту шляхом проведення аукціону. Як йдеться в тексті пояснювальної записки, комунальне підприємство “Готель Дніпро”, в липні 2018 року, надало лист про згоду на приватизацію. 

З травня 2015 року по квітень 2020 року дане нерухоме майно знаходиться в оренді в ПП “Міськбуд-плюс”. Але не будівлі цікавлять орендарів, а 5,3 га землі в Соснівці які хочуть пустити під забудову. 

В грудні 2016 року було представлено передпроектне рішення, яке передбачало висотну житлову забудову. Перед цим Черкаська міська рада ухвалила низку рішень якими відкривала шлях до висотної забудови цієї ділянки. Однак після громадського спротиву депутати в березні 2017 року відмінили рішення про надання дозволу на розробоку проекту щодо внесення змін до детального плану територій. Разом з тим ділянка залишається в оренді ПП Міськбуд-плюс і була надана після добровільної відмови від неї КП “Готель Дніпро”. Відмову від ділянки відмовлявся підписувати тодішній директор готелю Володимир Жаботинський і подав у відставку. Підписав відповідний лист про відмову в.о. директора Борис Лебедцов і в липні 2016 року депутати міськради передали в оренду ділянку ПП "Міськбуд-плюс" до квітня 2020 року. 

Після скандалів довкола в.о. директора Бориса Лебедцова, таки було призначено конкурс на посаду директора КП “Готель Дніпро”. Перший конкурс виграв колишній директор Володимир Жаботинський, але депутати облради не проголосували за його призначення. З другої спроби на посаду директора у липні 2017 року вдалося протягнути Андрія Дзюбу, за його керівництва і було надано згоду на приватизацію об'єкту в Соснівці.

Ще під час проведення повторного конкурсу на посаду, член комісії, депутат облради Наталія Кравцова попереджала, що призначення Андрія Дзюби — це шлях до відчуження об'єкту у приватну власність.  

Останні новини