Різке покращення податкової культури на Черкащині

На Черкащині у 2,4 рази зросли надходження від підприємців-спрощенців.

За три місяці підприємці-спрощенці сплатили до місцевих бюджетів 43,2 мільйони гривень єдиного податку. Темп росту склав 242 відсотки. Про це повідомила заступник голови ДПС у Черкаській області Тетяна Проценко.

Наразі в області працюють 34,3 тисячі платників єдиного податку – юридичних та фізичних осіб, що на 5,5 тисяч більше, ніж у 2011 році (28,8 тисяч осіб) та на 2,2 тисячі більше, ніж торік (32,2 тисячі). «Найулюбленішою» серед представників підприємництва є 2 група єдиного податку, її обрали понад 17 тисяч осіб. Понад 7,5 тисяч осіб працюють на першій групі та 6,4 тисяч – на третій.

Для підприємців, які працюють на другій групі спрощеної системи оподаткування запроваджено податковий (звітний) період – календарний рік. Починаючи з цього року, як і платники першої групи, вони звітуватимуть один раз на рік. Таке нововведення передбачено внесеними змінами до Податкового кодексу, які набрали чинності з початку цього року. Для платників-спрощенців третьої-п’ятої груп звітним періодом залишається календарний квартал.
 

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx