Рішення ще немає - Одарич вже виглядає переможцем

Сьогодні о 15.00 суддя Соснівського суду Марцишевська О.М., що розглядає справу за позовом Сергія Одарича до Черкаської міської ради, провівши всі необхідні процедури судового слухання та вислухавши доводи сторін, оголосила перерву до 18.00 та відправилася до нарадчої кімнати. Очевидно, що вже сьогодні буде винесено рішення суду по цій справі.

Одразу після оголошення перерви Сергій Одарич поспілкувався з представниками ЗМІ.

Він заявив, що як йому і він сподівається всім присутнім стало все зрозуміло у цій справі.

- Я думаю, що в судовому засіданні було все зрозуміло. Коли сторона відповідача на чорне намагалася говорити біле, при цьому в процесі дебатів зясувалося і вони це визнали, що суд вводили в оману. Це просто свідчить, що аргументів немає, - повідомив поки що відставлений мер.

Відомий представник відповідача не вразив Сергія Олеговича

- Виступ представника Андрія Федура, який мабуть дві третини часу участі в дебатах просто присвятив перерахуванню якихось дат і номерів рішень, не наводячи жодного аргументу, також свідчать про слабку юридичну сторону відповідача. Тому мені здається, що судове скликання лише підтвердило нас у нашій правоті та правоті нашої юридичної позиції.

Справа наскільки очевидна. Андрій Федур сьогодні згадував про куряче яйце. І справа дійсно не варта виїденого курячого яйця. Вона є очевидною, багато разів пройдена судами різних областей і різних інстанцій в тому числі і Конституційним судом. Таким чином, що двозначного тлумачення абсолютно не може бути. Рішення міської ради є незаконним і не опирається на жодне встановлене судом рішення щодо мене, - зазначив Сергій Одарич.

Позивач задоволений таким оперативним розглядом справи

- Я вважаю, що суд вчинив абсолютно правильно, що взяв такий високий темп розгляду справи. Тому що будь-який день який відтягує прийняття рішення - він призводить до того, що виконавчий комітет, в. о. міського голови приймають якісь рішення, звільняють людей, надають земельні ділянки, призначають соціальні виплати, встановлюють опікунство над дітьми, видають дозволи на будівництво. В результаті кожен день створює все більше і більше рішень які в подальшому можуть бути визнані незаконними бо їх приймали нелегітимні службові особи, - відзначив Сергій Одарич.
Позивач нагадав і про політичні мотиви його безпідставної відставки.
- Сергій Борисович і досі не може забути і пробачити мені своєї нищівної поразки на місцевих виборах в 2010 році, коли його представник під його прапорами і його закликами взяв більш ніж в тричі менше голосів ніж я. Крім цього – саме Сергій Тулуб наполягав, щоб заборонити в місті Черкаси проведення політичних заходів. Хотів винести їх на околицю. І йому вдалося примусити свого однопартійця Віктора Беззубенка це рішення під час перебування мене у відпустці протягнути через виконавчий комітет. І безумовно коли я ініціював скасування цього рішення і міська рада підтримала в складі депутатів «Батьківщини» і «Вільних демократів» про скасування обмежень щодо мирних зібрань. Безумовно Сергій Борисович дуже нервував і це простимулювало його добиватися відставки міського голови, - нагадав Сергій Одарич.

Насамкінець Одарич високо оцінив роботу Валентини Теличенко.

- Павло Карась озвучував, що вони вирішили запросити Андрія Федура для того щоб знайти протидію проти Валентини Теличенко. Ну сьогоднішнє засідання показало, що протидії не вийшло. Вона продемонструвала всім присутнім, що вона як юрист, як адвокат на порядок вища ніж представники команди відповідача, - сказав Сергій Одарич.

Підготував: Олександр Безпрозванний
 

Останні новини