Рідний брат прокурора, що хоче стати податківцем, заборгував 400 тис. податків

Рідний брат прокурора апарату Черкаської обласної прокуратури, що хоче стати податківцем, заборгував 400 тис. грн. податків. 

ФОП Дмитро Кожушко заборгував державі податкових платежів на суму 400 тис. грн. Щоб стягнути кошти головне управління ДФС в Черкаській області звернулося з позовом до Черкаського окружного адміністративного суду про стягнення вказаних коштів.

На фото прокурор Олександр Кожушко. 

В позовній заяві йшлося, що відповідач має несплачений узгоджений податковий борг перед бюджетом по податку на додану вартість. Розміри податкового боргу визначений податковими повідомленнями за 2016-2017 роки. В липні 2017 року суд постановив повністю задовольнити позовні вимоги. Наразі постанова набула законної сили, а органами ДВС з червня 2018 року здійснюється примусове виконання.

Відзначимо, що Дмитро Кожушко є меншим рідним братом екс-прокурора Черкас, нині працівника апарату Черкаської обласної прокуратури Олександра Кожушка. Останній виявив бажання очолити Смілянське управління Податкової служби України в Черкаській області. Про що свідчить подана ним декларація кандидата на цю посаду. За результатами конкурсу який проводився Головним управлінням ДПС у Черкаській області і відбувся 10 жовтня він став переможцем. 

Олександр Кожушко має понад 17 років стажу роботи в органах прокуратури. Тривалий час очолював Канівську міжрайонну прокуратуру, в 2015 році обіймав посаду прокурора м. Черкаси. Після реформи прокуратури та створення місцевих прокуратур перебрався до апарату обласної прокуратури.

За час роботи в Черкасах неодноразово привертав до себе увагу журналістів. Зокрема вже повідомлялося про цінну колекцію імперських золотих монет яку задекларував прокурор. Також прокурор домігся для себе високих соціальних стандартів — відсудивши собі підвищення пенсії по інвалідності. Статусу людини з інвалідністю другої групи Олександр Кожушко набув у віці 36 років.

Останні новини