П"ята колона Черкаської опозиції

Останнім часом, після відставки міського голови Сергія Одарича та входження представників опозиції до складу міськвиконкому на громадських засадах, полилися потоки бруду і критики на найпотужнішу опозиційну силу Черкащини - ВО «Батьківщину». Зараз лише лінивий не критикує голову обласної організації цієї партії Анатолія Бондаренка за нібито співпрацю з партією регіонів та дискредитацію опозиційних сил.

Особливо варто відмітити, що стріли критики летять не лише з лінії фронту, від прямих опонентів опозиційної сили, а й з тилу – від частини черкаської «об’єднаної» опозиції та окремих яскравих її представників. Наприклад Голови Ради опозиційних сил Черкащини Леоніда Даценко. Який відкрито заявляє, що відповідальність за входження у виконком цілком і повністю лежить на плечах голови міської та обласної організації ВО «Батьківщина».

Тому ми вирішили поспілкуватися з цього приводу з самими «винуватцями» цього шквалу критики – Анатолієм Бондаренком та Станіславом Овчаренком, які потрапили до складу виконкому.

Леонід Даценко не член бюро партії, навіть не рядовий член партійної організації ВО "Батьківщина". Якби він мав посаду в партії, або хоча був би членом партії - тоді природно було б прислухатися до його коментарів та порад по відношенню дій політичної сили.

Проте коли інші люди, які не є членами партії втручаються у внутрішні справи партії то це ніщо інше як наклеп або заздрість. Я думаю нам не варто вдаватися у глибокий аналіз коментарів та ініціатив Любові Майбороди, з команди Вільних демократів, чи Леоніда Даценка, який був в Українській народній партії, а зараз невідомо який партквиток носить, - зазначив Станіслав Овчаренко.

Важливим нюансом у політичній та інформаційній боротьбі яка розгортається в місті є акцентування головного удару саме по «Батьківщині», як партії яка є головним «зачинищиком» зняття Одарича. Однак чомусь опоненти цієї політичної сили свідомо вже мовчать про активну участь в цьому процесі УДАРу, перебіжчиків від Фронту Змін, ряду інших депутатів.

- В опозиції є п’ята колона яка тимчасово почала служити Одаричу. І ця колона разом з владою, чи то у співпраці, чи то так вийшло за обставинами, але спрямовує головний ідеологічний удар на справжніх опозиціонерів, саме проти найсильнішого опозиційного суперника – ВО «Батьківщини».

Тому що знімали Одарича всі і правильно робили. Але Одарича знімали представники громади - депутати обрані черкащанами, а не за партійною чи політичною ознакою. Я наголошую, що депутатів об"єднав сам Одарич своєю діяльністю, - зазначає Анатолій Бондаренко.

Також опозиціонер прокоментував неузгоджені заяви Голови Ради опозиційних сил Черкащини.

- Ніхто не має права виголошувати заяви від імені ради опозиційних сил чи в статусі голови цієї ради, якщо вони не обговорені і не проголосовані. Це питання взагалі не піднімалося. Я вважаю, якщо хтось хоче особисто висвітлювати позицію Ради опозиційних сил, то це передусім необхідно обговорити, а потім виходити до громадськості з чітко виробленою позицією. Ніхто Леоніда Даценко не уповноважував робити такі заяви, якщо він хоче то нехай робить їх на власній сторінці у Фейсбуці, але від себе особисто, як фізичної особи, - висловив позицію Анатолій Бондаренко.

Варто відмітити і «особливу» позицію Черкаського "УДАРу" який розвинув бурхливу інформаційну діяльність та штампує партійні заяви як з «рогу достатку». Причому в одних заявах нова влада міста критикується, в інших летять стріли критики вже в бік опозиціонерів які потрапили до сладу виконкому та тої політичної сили яку вони представляють.

-Я про партнерів не хочу погано говорити, але вони ще дуже молоді щоб робити серйозні кроки. Але очевидно, що їм варто розвивати не бурхливу інформаційну діяльність, а активізувати розбудову партійних структур на місцях та по вертикалі. Саме це має стати їх головним завданням. Але я свідомо не хочу критикувати своїх партнерів, я готовий допомагати їм. Я переконаний, що вони визріють до більш серйозних дій. Ми бачимо, що перед нами стоять спільні завдання, незважаючи на можливі розбіжності в тактиці чи методах боротьби, - коментує позицію "УДАРу" Анатолій Бондаренко.

Однак опозиціонери не збираються влаштовувати «полювання на відьом»

-Партія «Батьківщина» спрямовує всю свою енергію та діяльність проти політичних опонентів – Партії Регіонів. Ми не будемо страждати параноєю і шукати ворогів серед опозиціонерів. Наш політичний ворог номер один – це правляча політична сила. Саме на боротьбу з нею спрямована вся сила і потенціал партії, рядових членів партії, партійного активу загалом. А до оцих непорозумінь в рядах опозиції, які хоче використати влада і розсварити нас, потрібно підходити з тверезою головою. І я переконаний, що всі ці суперечності будуть вирішені, - відмітив Станіслав Овчаренко.
 

Останні новини