Проведення трейнінгу "Українській державі - європейську модель самоврядування" опинилося під загрозою, але він все-таки відбувся

Сьогодні на 13.00 було анонсовано проведення семінару-трейнінгу "Українській державі - європейську модель самоврядування". На захід були запрошені правозахисники, громадські діячі та депутати місцевих рад Черкащини. Проведення заходу було заплановане у приміщенні готелю "Дніпро". Однак як ми дізналися проведення семінару було під загрозою зриву. Про це повідомила депутат Черкаської обласної ради Наталія Старікова.

- У нас було заплановано проведення семінару, прес-конференції у готелі "Дніпро" з теми анонсованого нами семінару,  але ми отримали відмову. Замовлення конференс-зали я зробила ще в минулу середу, також замовили і приміщення ресторану для проведення фуршету. Мені повідомили, що в готелі немає світла і відповідно немає нормальних умов для проведення заходу.

Я пройшла і оглянула ті умови які є і зрозуміла, що відсутність світла в принципі не завадить проведенню, ну не зможемо використати проектор, але вцілому умови прийнятні. Причому я відзначала при замовленні зали, що це не політична подія, а семінар для депутатів та громадських активістів.

Але навіть після того як я сказала, що нас такі умови влаштовують, адміністратор повідомив, що ми вас не пустимо оскільки будуть проводитись ремонтні роботи. Це при тому, що проведення семінару я ще раз погодила вже в п'ятницю. Нам запропонували знайти інше місце, але я пояснила, що не буду шукати нове місце оскільки все було попередньо узгоджено, запрошено учасників і ми семінар будемо проводити.

Потім вони вже запропонували, що самі знайдуть нам інший зал. Після цього я вже зрозуміла, що не через відсутність світла і потребу в ремонті нам відмовляють, а через те що я є представник опозиції, - повідомила Наталія Старікова.

Як повідомив наш представник який взяв участь в даному заході, учасників семінару все-таки впустили і він був проведений. Але неприємний осад в учасників залишився. Світло так і не з'явилося.

Дуже все нагадує старі та недолугі методи боротьби з опозицією ще методами 2004 року. Коли суто освітній захід оцінюється як опозиційний вже лише при участі в ньому опозиційних політиків. 

Хоча може і справді вся справа лише в форс-мажорних обставинах. Хотілося б в це вірити, але...

Останні новини