Провалля в центрі Черкас ще більше провалилось

- Куда деньги пойдут за просмотр з провала? - запитали відвідувачі, - На ремонт провала, чтобы не слишком проваливался, - винахідливо відповів Остап Бендер.

Останніми днями дискусія щодо ями яка б мала стати музеєм, в центрі Черкас на розі вулиць Остафія Дашкевича та бульвару Шевченка, розгорілася з новою силою. Так зокрема у соціальній мережі фейсбук стан майбутнього музею, за задумкою Сергія Одарича, не дуже радує черкащан.

- Проїжджала сьогодні ввечері мимо "ями -музею", отої, що на розі бульвару Шевченка та Остафія Дашкевича. Огорожа повалена, стінки осипаються, асфальтне покриття тротуару руйнується. В ямі висить електрокабель чи то до світлофора, чи то до тої світлової тумби з оголошеннями (сама вона, до речі, виставлена криво). Хто відповідальний - ніде не зазначається. Місце становить очевидну небезпеку. Це - явне порушення правил благоустрою, за які відповідальні мають бути відповідно покарані. Такий стан спостерігається вже... Ну і? - поділилася своїми враженнями Оксана Колісник.

Користувач Валерій Воротник взагалі висловив сумніви у доцільності "музеїфікації" цієї ями-пам"ятки.

На захист ідеї мера виступив користувач Сергій Кузляєв.

- Чомусь виникло помилкове враження, що показуватимуть фундамент будівлі. Фундамент слугуватиме природньою нішею, а в середині можуть бути висавлені експонати. Наприклад, ті що були знайдені під час розкопок. А там цікаві експонати. - написав Сергій Кузляєв.

І дійсно стан майбутнього музею далекий навіть від задовільного.

Через те, що за об"єктом "культурного значення" не здійснюється відповідний догляд стався серйозний зсув грунту. І значна частина ями засипалась.

Але є надія що вже найближчим часом провал набуде нового вигляду, оскільки кошти на те щоб він не сильно провалювався вже закладені у бюджеті розвитку громади на цей рік. Мова йде про 100 тис. грн. на облаштування ями-музею та прилеглої території скверу Юність.

Можливо така неувага до цієї ідеї Сергія Олеговича, самим же Сергієм Олеговичем, саме зараз, викликана більш глобальними проектами такими як реконструкція Хрещатика. Однак ми щиро віримо, що в найближчий час ми побачимо на місці провалля музей, а поки що запрошуємо черкащан на екскурсію провалом. Бо саме черкащани заплатять за те щоб він не сильно провалювався.

Останні новини