Прощавай свобода - учні однієї з шкіл Черкас тепер "під ковпаком"

О котрій дитина прийшла до школи та які оцінки отримала під час уроків – такий облік через електронну систему «Smarsy» віднині вестимуть у черкаській гімназії №9. 

В Україні їх – вже близько 112. Зініціювала встановлення системи громадська організація «Безпека та інновації навчальним закладам». Ці пропускні системи вже працюють у Києві, Вінниці, Одесі, Миколаєві, Дніпрі, Тернополі та Кам’янець-Подільському (Хмельницька область), інформують у прес-службі Черкаської міської ради. 

Як розповіла директор гімназії №9 Ірина Топчій, батьки учнів переглядатимуть на сайті інформацію про час, коли їхня дитина з’явилася в школі чи пішла звідти. Все що для цього буде потрібно – персональний логін та пароль. Більше з тим – їм приходитиме на телефон повідомлення з такими ж відомостями. Ця система, разом із тим, полегшить і роботу адміністрації.

– Для нас дуже важливо те, що вже хвилин за 5 після початку навчального дня, ми матимемо повну інформацію про присутніх і відсутніх у гімназії дітей, – каже вона. – Досі ж чергові обходили всі класи, а в нас їх – 46. Це ж саме стосується й виходу дітей зі стін закладу.

Учні та працівники школи володіють персоніфікованими пластиковими картками. Власне, з їх допомогою і відбувається ідентифікація осіб, які входять в будівлю школи та виходять з неї. 

 

 

Останні новини