Користувацький вхід

Прокурора "з бодуна" покарали після святкування подяки від облпрокурора

Заступник прокурора Смілянської місцевої прокуратури через суд відбився від “алкогольного” протоколу, але був покараний прокуратурою.

На День Незалежності минулого року, Володимир Горідько кермуючи автомобілем DAEWOO LANOS був зупинений патрульними в Черкасах. Посадовець порушив ПДР під час заїзду на автостоянку по вул. Припортовій. Після зупинки водія-порушника було виявлено, що він має явні ознаки алкогольного сп'яніння. Від проходження освідчення на стан алкогольного сп'яніння відмовився у присутності двох свідків. На порушника було складено адмінпротоколи за ч. 2 ст. 122 та ч. 1 ст. 130 КупАП. 

Придніпровський суд неявку правопорушника на чергове засідання по справі, розцінив як спробу затягнути розгляд і визнав його винним в скоєному правопорушенні. Було призначено штраф та позбавлення права кермування строком на один рік. 

Апеляційний суд області скасував постанову суду першої інстанції, через розгляд справи по суті без присутності правопорушника, та своєю постановою закрив справу за строком давності. 

Однак покарання не оминуло прокурора. Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія наклала на прокурора дисциплінарне стягнення у виді заборони строком в один рік на переведення до органу прокуратури вищого рівня та на призначення на вищу посаду в органі прокуратури, в якому прокурор обіймає посаду. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СВІДОК З ВІКНА, ДАЛЕКО ЗА ПІВНІЧ, ТА ПОТЕРПІЛА ЯКОЇ НЕ БУЛО НА МІСЦІ ДТП, РЕАБІЛІТУВАЛИ СУДДЮ

Під час розгляду справи на дисциплінарній комісії Віталій Горідько надав свої пояснення наголошуючи, що правил не порушував.

Він переганяв автомобіль від будинку де проживає на автостоянку, відстань близько 1 км. Під час заїзду на автостоянку був зупинений працівниками поліції. Поліцейські пояснили, що він порушив правила під час проїзду перехрестя та запропонували пройти тест на стан алкогольного спяніння. Оскільки зупинили його вперше, сильно хвилювався тому і відмовився від проходження тесту, при цьому мав недобре самопочуття, бо вночі спав нетривалий час.

Причиною відмови від медичного освідчення стали його побоювання, що результат буде позитивний, оскільки напередодні увечері він вживав алкогольні напої через що і мав погане самопочуття.

Напередодні в прокуратурі області відбулися урочистості з нагоди Дня Незалежності, він був заохочений прокурором області подякою. З нагоди цієї події він і святкував. В ході вказаних подій на прокурора було складено два протоколи. Штраф по одному з них (за прушення правил проїзду перехрестя) він заплатив добровільно, оскільки не бажав зайвого розголосу щодо вказаної події, щоб не завдавати шкоди авторитету органам прокуратури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПОЛІЦЕЙСЬКІ СКЛАЛИ "АЛКОГОЛЬНИЙ" ПРОТОКОЛ НА ЗАМНАЧАЛЬНИКА СЛІДЧОГО УПРАВЛІННЯ

Останні новини