Прокурор отримав 5 років позбавлення волі за чужий "Лексус"

Прокурора прокуратури м. Черкаси засуджено до п’яти років позбавлення волі за отримання неправомірної вигоди в розмірі 1500 доларів.

Відповідний вирок по вже екс-працівнику прокуратури Матюшенку Олександру Сергійовичу ухвалив Придніпровський районний суд. 

Посадовець прокуратури був процесуальним керівником в кримінальному провадженні стосовно використання завідомо підробленого свідоцтва про реєстрацію автомобіля «Лексус» з червня 2015 року. 

На початку вересня 2015 року він, під час зустрічі з особою в якої було вилучено автомобіль, висунув вимогу про передачу йому неправомірної вигоди в розмірі 1500 доларів за повернення автомобіля та сприяння у проведенні експертизи. 

На початку листопада 2015 року гроші були передані прокурору, потерпілим який попередньо звернувся до правоохоронців із заявою про вимагання хабара. Після отримання коштів, прокурор був затриманий у власному автомобілі. Вина підсудного підтверджувалася доказами зібраними шляхом негласних слідчих дій. 

Відзначимо, що дане рішення суду є лише першою інстанцією і очевидно підсудний буде його оскаржувати. 

Автомобіль «Lexus RX 350» був вилучений у постраждалого у червні 2015 року, коли після огляду документів працівниками УДАІ йому повідомили, що свідоцтво містить ознаки підробки, а автомобіль є «двійником». Лише у травні 2017 року за скаргою потерпілого автомобіль було повернуто за ухвалою суду.

Останні новини