Прокуратура виявила фінансові порушення на КП "ЧЕЛУАШ"

Прокуратурою міста Черкаси проведено перевірку дотримання вимог законодавства про оплату праці на комунальному підприємстві «Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів» Черкаської міської ради.
За результатами перевірки в діях посадових осіб КП «ЧЕЛУАШ» виявлене грубе порушення законодавства про працю при проведенні розрахунку та виплати при звільненні 14 працівників підприємства.
Окрім того, посадовими особами підприємства в порушення законодавства України безпідставно, за наявності достатніх надходжень коштів на підприємство, не виплачено за періоди з травня по червень 2012 року та з грудня 2012 по травень 2013 року заробітну плату 95 працівникам (з урахуванням звільнених). Внаслідок цього заборгованість з виплати заробітної плати на 1 червня нинішнього року становила понад 300 тисяч гривень.
– Прокуратурою міста внесено відомості до ЄРДР про кримінальне правопорушення з попередньою правовою кваліфікацією – ст. ст. 175 ч. 1, 172 ч. 1 КК України (Безпідставна невиплата заробітної плати більш як за один
місяць, вчинена умисно керівником підприємства; грубе порушення законодавства про працю). Матеріали направлені для проведення досудового розслідування до СВ Придніпровського РВ в м. Черкаси УМВС України в Черкаській області, – повідомив прокурор міста Олександр Маслюк.

Прес-служба прокуратури міста Черкаси
 

Останні новини