Прокуратура продовжить судитися за 10 млн від ТРЦ Любава

Прокуратура продовжить судитися за 10 млн. грн. для міського бюджету Черкас від ТРЦ Любава, не сплачені як пайовий внесок під час його будівництва.

Про це інформує пресслужба прокуратури області. 

Апеляційною інстанцією справу повернуто для продовження розгляду до господарського суду області по суті. В листопаді минулого року позов Господарським судом Черкаської області було залишено без розгляду, нібито через відсутність у прокурора повноважень діяти в інтересах міської ради. Апеляція визнала такий висновок місцевого суду безпідставним. 

Відзначимо, що в позовній заяві прокуратура вимагає визнання недійсним договору пайової участі укладеного в березні 2013 року між ТРЦ та виконавчим комітетом міської ради і стягнення понад 10 млн. грн. пайового внеску. 

Нагадаємо, що ТРЦ Любава розпочав свою роботу в квітні 2013 року. Його урочисто відкривали на той час міський голова Сергій Одарич, голова ОДА Сергій Тулуб та інвестор-олігарх Анатолій Шкрібляк. 

За інформацією Сергія Одарича, ТРЦ сплатив пайовий внесок у розмірі 0,84 млн. грн. 

З жовтня 2015 року розслідувалося кримінальне провадження за ч. 2. ст. 364 ККУ (зловживання службовим становищем). За даними слідства, службові особи ТРЦ надали, а міської влади прийняли, з метою заниження розміру пайового внеску, завідомо неправдиві відомості щодо кошторисної вартості будівництва ТРЦ та вартість будівництва мереж водопостачання й каналізації які було передано у власність громади.
 

Останні новини