Прокуратура області дала звіт, нудний як осінній дощ - головна проблема корупція

В прокуратурі області підбито підсумки роботи за чотири місяці нинішнього року. За словами прокурора Черкаської області Віктора Миколенка, органи прокуратури, як і інші органи влади, зіткнулися з серйозними викликами. 

Ми не будемо повністю переповідати нудний та беззмістовний по суті зміст звіту, а підійдемо до нього творчо, щоб коротко передати його суть читачам.

Так головним завдання у прокуратурі визначили збереження територіальної цілісності та недоторканості держави та упередження діяльності радикалів і сепаратистів на території області.

Важливий момент – посилення обороноздатності країни, тут прокуратура здійснює нагляд над законністю у проведенні мобілізації.

Непокладаючи рук день і ніч прокурори розслідують
дії представників влади під час проведення протестних акцій у Черкасах. Напрацювали аж на 11 підозр 11 особам – Величезний здобуток варто визнати.
Проте найголовнішою проблемою та ворогом є корупція серед високо посадовців. Очевидно ця злощасна корупція і не дає можливості очистити владу і прокуратуру зокрема.

- Люди вимагають широкомасштабної і нещадної боротьби з цим явищем. Упродовж першого кварталу в області викрито 24 кримінальних корупційних правопорушення. З обвинувальними актами до суду вже надіслано п’ять кримінальних проваджень стосовно шести осіб, з них чотири провадження направлено у березні-квітні.

Позитивним фактом на тлі подій у державі є зниження загального рівня злочинності більш, ніж на третину. Поряд із цим, на чверть зросла кількість умисних вбивств. У місті Умані та Уманському районі удвічі зросла кількість злочинів, скоєних неповнолітніми. У поточному році викрито діяльність двох злочинних угруповань, що торгували наркотиками та підакцизними товарами, - прозвітував Віктор Миколенко. 

Підводячи підсумок під звітом високоповажних прокурорів, озвучимо свій скромний висновок – жоден із резонансних злочинів часів революції так і не розкрито, більше того тим хто їх чинив дали або втікти, або перебувають на посадах.
 

Останні новини