Прокуратура міста Черкаси взялася за забудову узбережжя Дніпра.

Прокуратурою міста Черкаси в порядку нагляду за додержанням та застосуванням законів проведено перевірку додержання вимог земельного та іншого чинного законодавства під час здійснення забудови між створом вулиць Мініна, Пожарського – створом вул. Менделєєва та в районі продовження вул. Підгірної в м. Черкаси.
Як повідомив прокурор міста Олександр Маслюк, за результатами перевірки встановлено, що на земельній ділянці за вищевказаною адресою має місце факт самовільного будівництва будівель та споруд на самовільно зайнятій земельній ділянці площею 32 000 кв. м, що згідно з даними державного земельного кадастру, відноситься до земель, не наданих у власність чи користування, а отже є землями Черкаської міської ради. Враховуючи вищевикладене, розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст. 197-1 КК України – самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво.
Матеріали кримінального провадження направлені до СВ Соснівського РВ в м. Черкаси УМВС України в Черкаській області для подальшого досудового розслідування.

Прес-служба прокуратури міста Черкаси
 

Останні новини