Прокуратура хотіла "закрити рот" Одаричу - суд не прислухався

Як повідомляє прес-служба відставленого мера, Сергія Одарича не взяли під домашній арешт. Попри прокурорське прохання, із нього взяли зобов'язання з'являтися на першу вимогу слідчого по цій справі. Таке рішення ухвалив 11 червня Придніпровський райсуд Черкас. 

– Я ніколи й не уникав спілкування зі слідчими, бо я, як і моя команда зацікавлені у встановленні істини та прийнятті справедливого рішення у цій справі, – зазначив Сергій Одарич.

Суд дослухався до доводів захисту Сергія Одарича і вирішив не обмежувати права його пересування. Адвокатам вдалося довести, що відсутні будь-які підстави. Суддя прийняв рішення про те, що вистачить особистого зобов'язання з'являтися на перший виклик слідчого щодо справи.

Зробити з відстороненого міського голови арештанта клопотала обласна прокуратура. Там Сергію Одаричу закидають протиправні дії, якими він нібито завдав бюджету збитків у понад півмільйона гривень. Йдеться про справу аж шестирічної давнини. Стосується вона звільнення кількох посадовців міськвиконкому.

Такі дії прокуратури саме по «справі звільнених», можемо розцінювати лише як спробу адміністративним способом закрити рота колишньому меру та обмежити його потужну інформаційно-пропагандистську кампанію. 

Ми не стверджуємо, що мер і його команда святі. Але є очевидним те, що до розгляду і тиску береться та справа де не замішані колишні союзники мера з Партії регіонів.

Підготував: Олександр Безпрозванний

 

Останні новини