Прокуратура дозріла щоб стягнути з ТРЦ "Любава" 10 млн. грн.

Більше ніж через п'ять років після відкриття ТРЦ “Любава” прокуратура дозріла щоб стягнути 10 млн. грн. до міського бюджету. 

ТРЦ “Любава” розпочав свою роботу в квітні 2013 року. Його урочисто відкривали на той час міський голова Сергій Одарич, губернатор Сергій Тулуб та власник Анатолій Шкрібляк. 

За інформацією Сергія Одарича, тоді ТОВ “Любава-сіті” сплатила до бюджету пайовий внесок на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста 0,84 млн. грн. 

З жовтня 2015 року розпочалося досудове розслідування. Було встановлено, що службові особи ТОВ “Любава-сіті” надали, а міської ради прийняли, з метою заниження розміру пайового внеску, завідомо неправдиві відомості щодо кошторисної вартості будівництва ТРЦ та вартість будівництва мереж водопостачання й каналізації які було передано у власність громади.

Попередня сума коштів які не надійшли до міського бюджету складала 13,6 млн. грн. Обвинувальний акт по даному провадженню не було передано до суду. 

В січні 2019 року Черкаська місцева прокуратура звернулася до Господарського суду з позовом про визнання недійсним договору пайової участі та стягнення 10 млн. грн. з ТОВ “Любава-сіті”. Суд прийняв позовну заяву та призначив підготовче засідання.