Про що мовчить Сергій Тулуб.

Вчора відбулася прес-конференція голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба, на якій він відповідав на всі поставлені журналістами запитання. Навіть якщо не вдаватися до дослідження історії поставлених питань, то було багато цікавого сказано, але спробуємо розібратися з тим що "забув" сказати Сергій Борисович.

Отже, питання перше: новий Черкаський виконавчий комітет. Сергій Борисович відзначив, що вся відповідальність лежить на депутатах що об"єдналися. Ну-ну, маємо сумніви, що все це відбулося без вищої волі. Не забув губернатор згадати і про коаліційність виконкому - зараз в Анатолія Бондаренка лише один вихід з ситуації, в яку потрапив добровільно: починати шуршати так, щоб не було жодної причини звинуватити його у бездіяльності. А що його участь в роботі виконкому не забудуть згадати в разі проблем, то це вже точно.

Окрему увагу Сергій Тулуб присвятив тому, як відбувалося святкування 9 травня, та як прекрасно воно було проведено новою владою міста. Ви мене вибачте, але чи нікому не здається, що організація масових гулянок це не зовсім той критерій, за яким би мали визначати ефективність роботи міського керівництва? Згадав Сергій Борисович і про відміну рішення про співфінансування мешканців багатоповерхівок ремонту ліфтів. Ну так це було б дивно, не використати такий козир, що сам лізе з рукава.  Це  ж дуже розумно - ще нічого в людей Одарич не встиг  забрати, а вже наступники сказали що віддали це назад. Хто ж з людей розбиратиметься, головне що віддали. По факту ж просто не забрали те, що не можна було забирати.

Окремо Тулуб згадав про нового секретаря Черкаської міської ради Віктора Білоусова. Але тут є ньюанс: в Черкасах вже всі звикли, що Сергій борисович ніколи жодного слова не вживає просто так. От і думай тепер: така згадка спричинена і справді задоволеністю людиною, яку обрали, чи це чергове бажання прикрити те, що не все в області відбувається за графіками ОДА?

В чому не виникло сумнівів, так це в тому, що підтоплення в Канівському районі стосується переважно будов на незаконно захоплених прибережних землях. Треба було б побачити, з якою насолодою Сергій Борисович кожним словом впечатував в голови присутніх своє ставлення до цієї проблеми. Особливо в причині інформаційного розголосу цієї проблеми, яку сам виначив, як корисні інтереси порушників будівельного законодавства. Вочевидь дехто з багатіїв, що побудувалися на дніпровських схилах вирішили попити крові з пана Тулуба, а він їх так мимоволі послав подалі.

Більш ніж красномовно відреагував Сергій Тулуб на запитання про відкритий лист Сергія Одарича. "Якщо ти нормальний чоловік, то приходь....". Тепер два варіанти: або Одарич прийде за черговою порцією принижень, або визнає що є ненормальним чоловіком. Та й всім сказаним в подальшому Сергій Борисович тільки підкреслив, що йому не має чого переживати, а от Сергію Олеговичу варто перейматися своєю долею, особливо на фоні кримінальних справ проти своїх соратників, про які Тулуб згадав кілька разів. Загальне відношення Сергія Борисовича до таких листів Одарича продемонструє колаж, який знайшли в мережі "Фейсбук".

Можна сміливо стверджувати, що найнезручнішим питанням стало запитання про перешкоджання журналістам потрапити до будівлі ОДА в дні сесій чи колегій. Не доводилось бачити, щоб ще колись Сергій Тулуб так важко опановув міміку свого обличчя. Від бажання терміново нагрубити в відповідь до розгубленості промайнуло за кілька секунд. Ну а далі все згідно вивченого тексту. "Все хорошо, прекрасная маркиза". Не вірю, що Сергій Тулуб не в курсі того, що правоохоронці постійно не пускають до будівлі ОДА журналістів. Хоча в дечому правий був і губернатор: чи нормальною є практика, коли одна з політичних сил намагається провести своїх прихильників до будівлі лише для зриву заходів, що там мають місце.

"Здав" себе Сергій Тулуб і в категоричному запереченні спілкування з Президентом 9 травня - "все було згідно протоколу". Ну якщо 9 травня все було згідно протоколу, то вочевидь, що в інший день було не по-протоколу. Основне питання полягає в тому, що обговорювали. Варіанти три: перевибори, необхідність співпраці з Фірташем, заборона для Тулуба на таку співпрацю. Або ж, очевидно, що все разом.

Ну і власне чим шокував Сергій Борисович, то це сумою, виділеною на ремонт доріг в області: біля 60 мільйонів гривень. Багато це чи мало? А ви згадайте, що лише на реконструкцію вулиці Хрещатик Олегович планував використати 17 мільйонів. Або порівняйте цю цифру з сумою, яку використали минулого року на ремонт доріг  в Черкасах. А тепер порівняєте площу дорожнього полотна, що потребує ремонту. Виправте, якщо я не правий, але за ці гроші не купити асфальту, щоб кинути по столовій ложці його в кожну яму.

Загалом, прес- конференція цікава і пізнавальна, варто було б вводити прямий ефір на "Росі", щоб кожен житель області приймав рішення кому вірити не за словами, написаними чи сказаними журналістами, а на основі почутого та осмисленого.

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx