Про надзвичайну подію в обласному центрі повідомили наступного дня, після того як її обговорили черкащани.

14 травня у Черкасах по проспекту Хіміків стався розлив азотної кислоти. Витік відбувався із автомобіля, який заправився кислотою на підприємстві «Азот» і рухався у напрямку виїзду із міста.
Санепідслужба здійснила дослідження атмосферного повітря. Висновок: порушень вимог Державних санітарних правил охорони атмосферного повітря населених місць не виявлено. Концентрація кислоти становила менше 0,2 мгм3 при гранично допустимій нормі 0,4 мгм3.
- Оперативно виїхали на місце усі служби міста: і рятувальники, і прокуратура, і санстанція, - говорить перший заступник міського голови Віктор Беззубенко. – І відреагували відповідно до вимог ситуації. Особливо дякую жителям міста, які, відчувши неприємний запах, одразу ж зателефонували на оперативну службу 15-05 і повідомили. Це дозволило швидко відреагувати і знайти автомобіль, із якого стався витік кислоти, - про це повідомляє сайт Черкаської міської ради. 

Проте зроблено це було лише 15 травня, а ще ввечері 14 травня частина молодіжної аудиторії інтернет мережі "Вконтактє" обговорювала це питання. Справа в тому, що спільнота "Тіпічниє Черкаси"  із понад 31 тисячею підпісників розмістила повідомлення наступного змісту "В районе паспортного стола (Приднепровский район) перевернулся грузовик с СЕРНОЙ КИСЛОТОЙ! Сообщил человек, который живет около места происшедшего! Просьба позакрывать окна, и не выходить на улицу. Ситуацию осложняет дождь! Пока ничего не известно, но лучше поберегитесь!".

Ну і власне як і в будь-якій ситуації з невідомими складовими почали виникати різноманітні припущення. Якщо обговорювати загальний тон повідомлень, то можна з деяким подивом констатувати, що молодь довіряє місцевій владі в плані попередження та запобігання виникненню надзвичайних ситуацій. Ну і звичайно не могла не здивувати спокійна тональність обговорення. Складається враження, що черкащан неможливо здивувати нічим.

Останні новини