Призначення черкащанки на високу посаду "порвало" інформаційний простір

Призначення на посаду виконуючого обовязки Черкаської філармонії Ольги Сисоєвої сколихнуло інформаційний простір всієї країни та навіть вийшло за кордон. Особливу увага до цієї непересічної події в культурному житті Черкащини прикута користувачів інтернет-простору.

Про цю подію написали багато відомих всеукраїнських інтернет-видань, а сьогодні вона привернула увагу навіть міністра культури.

Який також хоче розібратися з цим скандальним призначенням та почути аргументацію такого рішення і з цього приводу буде мати розмову з губернатором Тулубом.

- Я сьогодні буду мати розмову з губернатором Сергієм Тулубом. Мене дивує така позиція і я хочу почути аргументацію цього рішення, - повідомив міністр культури України виданню Лігабізнесінформ.

Ольга Сисоєва 23- річна студентка Черкаського Національного університету ім. Б. Хмельницького, заступник керівника фракції Партії регіонів у Черкаській міській раді, до цього призначення вже понад рік очолювала Палац молоді у Південно-Західному районі. На фото нижче.

Ось як коментувала нам ситуацію Ольга Сисоєва ще до призначення.

- Я не хочу баламутити воду раніше часу. Цілком усвідомлюю, що призначення на таку посаду це дуже велика відповідальність. Можу сказати, що остаточне рішення з цього питання ще не прийняте, але я зустрічалася з представниками колективу, від яких не почула заперечень стосовно мого призначення на цю посаду, - відзначила пані Ольга.

Однак попри відсутність суттєвого спротиву з боку колективу, хлинула ціла інформаційна хвиля з осудом такого призначення. Подання інформації коливалося від осуду такого факту до відвертого стьобу. Але головний меседж який ішов то це те, що призначення відбулося по єдниму принципу – це «особливі» особисті заслуги. Значний акцент цих дискусій зміщувався на саму особистість пані Сисоєвої і нівелювався сам факт призначення не зовсім компетентної особи.

На другій інформаційній хвилі цього скандального призначення дійсно вже почали говорити про корінь проблеми. Оскільки всіх спочатку затьмарила краса та молодість нового керівника.

Показовою тут є думка народного депутата Ірини Геращенко, яка дуже правильно акцентувала увагу на сутності проблеми. Ось що вона пише в соцмережі Фейсбук.

- Ось в мережі активно обговорюється призначення в.о.Черкаськоі філармоніі юноі 23- річної особи з членським квитком ПР замість консерваторськоі освіти. І, зазвичай, обговорення зводиться до її зовнішності і інших принад. Колеги!!! Хіба питання в ефектній зовнішності цієі милоі панянки? А якби на це місце призначили 23- річного вундеркінда- хлопця від ПР? Там таких теж повно. Чи обговорювали б його руки- ноги- губи- вуха? Ні. Очевидно, що мова йде про НЕАДЕКВАТНЕ кадрове призначення, про відсутність професійного і життєвого досвіду, необхідноі освіти, культури і тд. Ось про це давайте і говорити, аби не бути схожими на дівчинку і іі покровителів, які не відчувають неєвропейськості і неадекватності своїх кадрових дій і амбіцій, відсутність виховання і такту . Це дійсно жах, коли люди без освіти і фаху, без досвіду і авторитету очолюють заклади культури... Але давайте не зводити дискусііі до ніг - рук - шиі - вух. Р.S. Черкаські колеги, до речі , стверджують, що в самій філармоніі цю новину сприйняли тихенько- смирненько, щоб не нариватися на неприємностісті, - пише Ірина Геращенко.

Журналістка ТВІ Ірина Славінська теж в своїй авторській колонці висловила свою думку з цього приводу і того неприйнятного тону дискусії з цього питання. Справді, призначення Ольги Сисоєвої на посаду бодай тимчасової очільниці Черкаської філармонії – це дуже сумнівно. Але тон обговорення цієї історії та інших аналогічних випадків мене особисто вражає набагато більше.

І дійсно варто відмітити, що суть проблеми не в особистості пані Сисоєвої, а в самій системі прийняття рішень цією владою. Яка просто і зрозуміло показує, що вони можуть робити і будуть робити що їм заманеться. І дійсно ми не бачимо жорсткої протидії з боку колективу. Виходить їх все влаштовує, або бояться. А якщо бояться - то нехай терплять. І тут не варто навіть звертатися до здорового глузду пані Ольги, чи ініціаторів цього призначення, для них це нормально, це в порядку речей. Мав би сказати своє вагоме слово саме колектив, а він чомусь мовчить. Сказати відкрито.

Абстрагуючись від особистостей, пригадався один цікавий історичний факт, коли один з Римських імператорів надав титул сенатора своєму коневі. А інші сенатори не коні – люди мирилися з цим фактом.
 

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx