При жіночому монастирі утворили добровільну пожежну команду
На Чигиринщині віднині є добровільна пожежна команда Свято-Троїцького Мотронинського жіночого монастиря. Це перша команда таких пожежниць у країні.
Про це повідомляє сайт Черкаської ОДА.
Послушниці та прихожанки монастиря будуть на варті безпеки місцевих жителів. Для цього команда добровольців пройшла спеціальну підготовку у професійних рятувальників.
За статистикою, 40% пожеж трапляються саме в сільській місцевості. У ситуації, коли лік іде на хвилини, такі команди добровольців на місцях украй важливі. Надто коли йдеться про віддалені села. Такі волонтери першими прийдуть на допомогу за мінімум часу, доки прибудуть рятувальники.



