Користувацький вхід

Прес-анонс: "Прогнози посівної кампанії - 2013-14 "

- Сьогодні посівна кампанія перебуває на межі зриву: через несприятливі погодні умови Україна може не досіяти кілька мільйонів гектарів озимини. Наскільки критичні ці площі та якими негативами це може позначитись на урожаї-2014 та вартості хліба?
- Як можна оцінити динаміку осінніх польових робіт та особливості їх перебігу на Черкащині? У яких умовах проходить осіння посівна кампанія та які її результати можна спрогнозувати?
- Чи компенсуватиме держава цьогоріч агрострахування та наскільки дорожчим для сільгоспвиробників – через зростання ризиків та, відповідно, зміну страховиками тарифікації – воно стане? Чи реально сьогодні сільгоспвиробникам убезпечитись від ризиків втратити урожай?
- Наскільки дієвим є розвиток соціальної сільської інфраструктури за рахунок сільгоспвиробників?

Про це та багато іншого – під час прес-конференції у Черкаському прес-клубі 17 жовтня (четвер) о 15-00 - повідомить керівник Департаменту агропромислового розвитку Черкаської ОДА Оксана Криницька

                                                                                                              * * *
Прес-конференція відбудеться за адресою: бульвар Шевченка, 242/1, оф. 312 (приміщення «Черкасицивільпроекту», 3 поверх).

Loading...