Правоохоронні органи зайнялись культурним дозвіллям "проблемних" підлітків

13 лютого, напередодні святкування 69-ї річниці переможного завершення Корсунь-Шевченківської битви, співробітники Корсунь-Шевченківського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції спільно з представниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та представниками групи кримінальної міліції у справах дітей провели екскурсію для підлітків до музею Корсунь-Шевченківської битви.

Цей захід проводився передусім з метою підвищення історичного та духовного розвитку неповнолітніх підоблікових, сприяння формуванню їх особистості та пізнання історії рідного краю.

Деякі з учасників екскурсії були в музеї вперше, тому розповідь екскурсовода та історичний огляд надзвичайно зацікавили їх. Дітям розповіли про Корсунь-Шевченківську битву, яка увійшла в історію Великої Вітчизняної війни як «новий Сталінград», «Сталінград на Дніпрі».

За свідченнями учасників і висновками військових істориків, вона була однією з найжорстокіших битв Другої світової війни. В операції брало участь 336000 осіб з радянської сторони (війська 1 та 2 Українських фронтів) і 170000 – з німецької (війська 1 танкової та 8 піхотної армій).

– Впродовж екскурсії підлітки виявляли живий інтерес до побаченого, ставили багато питань, - зазначає старший інспектор підрозділу КВІ Світлана Жало. - Саме таке спілкування з дітьми дає нам можливість підтримати підлітка в його прагненні змінити життя на краще, дати зрозуміти, що він не залишений сам-на-сам зі своїми проблемами і, що найголовніше, не допустити з його боку вчинення нового злочину.
 

Останні новини