Працівник відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків провів профілактичну бесіду зі школярами

Співробітники підрозділу боротьби з незаконним обігом наркотиків Управління міністерства внутрішніх справ України в Черкаській області постійно проводять профілактичні бесіди серед учнівської та студентської молоді

щодо попередження вживання ними наркотичних засобів.

Нещодавно до учнів сьомого класу однієї зі шкіл міста Черкаси завітав оперуповноважений відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Черкаській області майор міліції Олександр Ковалець. Візит полягав у тому, щоб розповісти школярам про шкідливість наркотиків та неприпустимість їхнього вживання. Правоохоронець розказав учням про кожен із видів наркотичних засобів, про їхній нищівний вплив на організм людини та про ту відповідальність, яку понесуть особи, причетні до виробництва, зберігання, збуту та вживання наркотиків.

- Неповнолітні також несуть відповідальність за зберігання та збут наркотичного зілля, - зазначив оперуповноважений. – Зокрема за збут вона настає з 14 років, а за зберігання – з 16. Якщо особа не досягла вказаного віку, то відповідальність лягає на плечі батьків.

Розповідь Олександра Ковальця зацікавила молодь. Учні уважно слухали працівника міліції та запам’ятовували нову інформацію. Після свого виступу правоохоронець відповів на запитання школярів, а на підтвердження всього сказаного було продемонстровано документальний фільм, в якому висвітлювалося відео про нищівний вплив наркотичних засобів на організм людини та звучала кваліфікована думка лікарів.

Після перегляду діти були вражені від побаченого, адже у фільмі було яскраво показано, до яких незворотних наслідків може призвести так зване «задоволення» від дурману і які неймовірні зусилля потрібно прикласти тим людям, які піддалися згубній звичці, щоб побороти наркотичну залежність.

Наприкінці профілактичного уроку Олександр Ковалець подякував учням за проявлену увагу та активність, а вчителі, в свою чергу, виявили сподівання, що практика проведень подібних бесід зі школярами буде здійснюватися і надалі.