Позачергова сесія Черкаської міськради яку 32 депутати хотіли провести завтра, переноситься на визначений законом термін

Позачергова сесія яку 32 депутати хотіли провести завтра, переноситься на визначений законом термін.

Про це сьогодні на прес-конференції повідомив міський голова Сергій Одарич.

- У п'ятницю я отримав звернення депутатів міської ради щодо проведення пленарного засідання. Я думаю, що враховуючи їхню явку в п'ятницю, у них, очевидно, є проблеми. Більше того, я бачу, що багато хто з опонентів на цьому тижні розбігаються, терміново беруть відпустки або лягають у лікарню. Тому, якщо я ініціаторів запрошую, то принаймні хотів би від них отримати публічного запевнення, що ховатися в кущі, як вони це зробили у п'ятницю, більше не будуть. І що навіть у випадку відсутності у них необхідної кількості голосів, вони не будуть блокувати проведення сесії.

Після цього я прийму рішення, на який день призначити сесію. Відповідно до закону, у разі надходження такого звернення, міський голова повинен призначити пленарне засідання протягом 2 тижнів після надходження заяви. І обов'язково я гарантую, що у встановлений законом термін, пленарне засідання буде скликано.

Нагадуємо що позачергова сесія міської ради яку скликав у п’ятницю міський голова була зірвана. Оскільки у її роботі виявили бажання взяти участь лише 15 депутатів. Натомість 32 депутати подали звернення до міського голови про призначення сесії на 23 квітня і винесення питання імпічменту меру.
 

Останні новини