Послідовна непослідовність Черкаського "УДАРу" або "Черкасам вже не потрібен чесний мер"

Черкаська обласна організація політичної партії "УДАР Віталія Кличка" вирішила заступитися за екс-мера Черкас Сергія Одарича. Про це повідомляє прес-служба партії, оскільки її місцеві лідери вже більше 2 місяців не дають відкритих прес-конференцій. 

На думку представників партії, політичний тиск, який чиниться на колишнього міського голову, свідчить про порушення людських прав і демократичних норм.

- У людини, яка працює, завжди будуть якісь недоліки у роботі. Були вони і у колишнього міського голови, на якого зараз списують усі гріхи, – заявив голова Черкаської обласної організації партії "УДАР" Віталій Іляшенко.

- Ми не виправдовуємо Одарича як мера, і, як відомо, депутати від "УДАРу" голосували за його відставку, але політичні цькування цієї людини – це вже зайве, - додав він.

На думку головного ударівця області, нова влада ще нічого не зробила, а лише постійно критикує попередника. 

- Нова влада міста має працювати, а не критикувати попередників. 3–5 місяців – достатній строк, аби показати позитивні зрушення у житті міста і якщо цього не відбудеться, "УДАР" разом із іншими політичними силами вдасться до радикальних дій, аби змусити депутатів скласти повноваження і розпустити виконком, – підсумував Віталій Іляшенко.

Нагадуємо що 24 квітня Черкаська міська рада відправила мера Сергія Одарича у відставку. «За» тоді проголосували і два ударівця. 

Також ударівці рясно завішали місто брендованими бордами із слоганом «Черкасам потрібен чесний мер». Ударівці приймали активну участь у переговорах по формуванню виконкому. Зокрема навіть заступник міської організації партії Дмитро Личко виявляв неабияке бажання попрацювати у виконкомі. Однак тоді було прийнято рішення не робити такої політичної помилки.

Підготував: Олександр Безпрозванний 

 

Останні новини