Посадовець міськради отримав підозру за побиття журналіста

Начальнику управління інспектування Черкаської міської ради Станіславу Коломійцю оголосили про підозру за побиття журналіста Валерія Воротника.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Напад стався 2 лютого цього року. За версією слідства, Коломієць, заздалегідь домовившись з іншою особою про вчинення злочину, в приміщенні редакції газети “Антена” умисно заподіяли журналісту легкі тілесні ушкодження, аби він припинив поширювати інформацію в соціальній мережі “Facebook”. Директор телекомпанії тоді потрапив у лікарню.

За версією директора “Антени”, на нього напав начальник управління інспектування Станіслав Коломієць. Раніше Валерій Воротник у соцмережі обурювався, що Станіслав Коломієць опублікував відео телеканалу, обрізавши плашки “Антени” і звинувативши його у порушенні авторських прав.

Підозру повідомлено за фактом умисного заподіяння журналісту легких тілесних ушкоджень, у зв’язку із здійсненням цим журналістом законної професійної діяльності, вчиненого за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 345-1 КК України). 

Останні новини