Користувацький вхід

Посада губернатора Ткаченка під загрозою Вельбівця

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко має всі шанси найближчим часом втратити посаду.

З часу призначення, у березні 2014 року, інформація про відставку голови Черкаської ОДА неодноразово циркулювала в місцевих політичних кулуарах. Однак Юрій Ткаченко та його команда знаходили аргументи перед вищим керівництвом держави і зберігали контроль над Черкащиною. 

Останні тижні, в розрізі майбутніх президентських виборів, боротьба за ключову посаду посилилася. А головним опонентом Ткаченка виступає голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець. Він вже подав свою декларацію, як кандидата на посаду голови місцевої адміністрації

Відзначимо, що політичним "дахом" Юрія Ткаченка виступав перший заступник голови Адміністрації Президента – Віталій Ковальчук. Останній у 2014 році був керівником виборчого штабу Петра Порошенка, а за попередньою інформацією очолить штаб Президента і на виборах 2019 року.

За інформацією з політичних кулуарів кандидатуру Олександра Вельбівця лобіює мегабізнесструктура «Миронівський КХП», яка вже взяла під контроль на Черкащині Радикальну партію. 

Головне завдання яке буде ставитися перед очільником області – це забезпечення потрібного результату Петру Порошенку на виборах глави держави. У розрізі цієї проблеми, позиції нинішнього голови ОДА Юрія Ткаченка виглядають куди слабкішими. Оскільки вже є негативний приклад, коли обласна влада не змогла виконати поставлені завдання по забезпеченню «правильних» результатів виборів. Мова про невдалу спробу фальсифікацій виборів в обласну раду в 2015 році.
 

Останні новини