Порошенко знайшов на Черкащині найбільшого "корупціонера"

Президент України Петро Порошенко звільнив з посади голови Тальнівської РДА Юрія Нечая – через корупцію. Відповідне розпорядження глава держави підписав 31 січня. 

“Звільнити НЕЧАЯ Юрія Миколайовича з посади голови Тальнівської районної державної адміністрації Черкаської області у зв’язку з набранням законної сили судовим рішенням, відповідно до якого його притягнуто до відповідальності за корупційне правопорушення, пов’язане з порушенням обмежень, передбачених Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції» (пункт 7 і частини першої статті 36 Кодексу законів про працю України)”, - йдеться на сайті глави держави.

Нагадуємо, що зазвичай причина звільнення голів РДА в розпорядженнях не вказується. Очевидно, що клерки які готували розпорядження в даному випадку розраховували лише на піар-хід, щоб громадяни бачили, що за корупцію звільняють навіть великих начальників.

Однак як виявляється, що звільненого Юрія Нечая лише з великою натяжкою можна назвати корупціонером. Так дійсно проти посадовця ще у кінці червня 2014 року було складено протокол про корупцію та направлено до суду за те, що будучи держслужбовцем він одночасно залишався засновником та керівником одного із приватних підприємств.

Вже в кінці липня минулого року суд вині свій вирок та притягнув посадовця до адміністративної відповідальності – голова РДА відбувся легким переляком та штрафом у 1700 грн.

Цілком очевидно, що така «боротьба з корупцією» - це лише імітація. Натомість Петро Порошенко залишається власником величезних бізнес-активів та одним з олігархів. Але як говорить давня римська приказка, що дозволено Юпітеру – не дозволено бику.
 

Останні новини