Користувацький вхід

Порошенко призначив нового голову ОДА якого судили за хабарництво

Новим головою Черкаської ОДА призначено Олександра Вельбівця.

Нового очільника ОДА представив сьогодні Президент України Петро Порошенко під час робочого візиту на Черкащину. Це відбулося щойно, в Черкасах, під час зустрічі з активом області в сесійній залі обласного будинку рад.

Таким чином відбулося завершення боротьби за виконавчу вертикаль в області перед тяжкими виборчими кампаніями. У видимій площині ця боротьба йшла між чинним очільником - Юрієм Ткаченком та головою Черкаської обласної ради Олександром Вельбівцем. В політичних кулуарах вже вищого рівня, зіткнулися у боротьбі перший заступник голови Адміністрації Президента Віталій Ковальчук який був політичним дахом Ткаченка та агроолігарх Юрій Косюк, переміг останній. 

Нагадаємо, що погодження звільнення Ткаченка та призначення Вельбівця в Кабінеті міністрів пройшло ще 24 жовтня, однак Президент не поспішав підписувати відповідні укази. 

Головне завдання яке буде поставлено перед новим очільником області – це забезпечення потрібного результату Петру Порошенку на виборах глави держави. Вже колишній губернатор показав власну неспроможність у забезпеченні результату правлячій партії будь-якою ціною. Юрій Ткаченко не зміг виконати поставлені завдання по забезпеченню «правильних» результатів виборів шляхом фальсифікації результатів місцевих виборів в обласну раду в 2015 році. 

Новий очільник ОДА Олександр Вельбівець сповна скористався соціальними ліфтами які дала революція гідності. Ще в 2012 році його засудили до п'яти років позбавлення волі за хабарництво, а вже в 2014 році за наслідками революції очолив Лисянську РДА, а вже наприкінці осені 2015 року після успішних місцевих виборів у складі команди БПП був обраний головою Черкаської обласної ради. 

Окремо варто згадати хабарну справу Олександра Вельбівця. Обіймаючи посаду Лисянського селищного голови він у липні 2010 року був затриманий за підозрою у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди за сприяння у виділенні землі під комерційну забудову. 

Літнього липневого ранку 2010 року Олександр Вельбівець у шортах і футболці приїхав на роботу та був затриманий за підозрою в отриманні хабара в розмірі 4 тис. дол. Був засуджений до п’яти років позбавлення волі, але в апеляційній інстанції вирок було скасовано та відправлено на додаткове досудове розслідування де справа і була закрита.
 

Останні новини