Користувацький вхід

Порошенко присвоїв звання "Заслужений журналіст України" черкащанину

З нагоди Дня Соборності України Президент України Петро Порошенко присвоїв почесне звання «Заслужений журналіст України» головному редактору Канівської міськрайонної газети «Дніпрова Зірка» Євгену Брусліновському.

Євген Брусліновський родом із села Стецівка на Звенигородщині. Фахову освіту здобував на факультеті журналістики Київського державного університету. Понад тридцять років тому розпочав трудову діяльність у редакції канівської райгазети кореспондентом, відповідальним секретарем. У 1991 році заснував і очолив місцевий тижневик «Межа». Активно працював у фонді допомоги дітям-інвалідам, згодом випробував творчі сили як власний кореспондент всеукраїнської газети «День» по Черкаській області. Уже більш ніж п’ятнадцять років керує трудовим колективом Канівської міськрайонної газети «Дніпрова Зірка».

Діапазон творчості Євгена Борисовича різноманітний: він є засновником видавництва «Канівпресгрупа», співпрацює з часописами «Сучасність», «Київ», «Дзвін», «Україна», «Склянка часу». Уклав унікальний «Бруслиновський календар-1996». Ініціатор багатьох книжкових проектів, останній з яких під назвою «Лінія фронту Канів» фіксує хроніку війни на Сході за участю земляків. Низку його оповідань і новел, образків, етюдів і шкіців перекладено польською та німецькою мовами, опубліковано у закордонній періодиці.

Обласна організація спілки журналістів щиро вітає шанованого колегу з заслуженою нагородою. Зичимо творчих злетів та рясних ужинків на професійній ниві.

Останні новини