Попри відсутність претензій у потерпілого чоловіку дали сім років

Попри відсутність претензій у потерпілого, батьку трьох неповнолітніх дітей присудили сім років позбавлення волі.

Відповідний вирок виніс Черкаський районний суд. 

Обвинуваченого засуджено за статтею незавершений замах на умисне вбивство, який не був завершений незалежно від його волі. 

Обвинувачений пізно вночі, в березні 2020 року в селі Санжариха на Смілянщині, перебуваючи в стані алкогольного спяніння поблизу домоволодіння потерпілого, на грунті неприязних відносин наніс потерпілому удар ножем в область шиї нанісши тяжкі тілесні ушкодження небезпечні для життя. 

Підсудний свою вину визнав частково та не погодився з кваліфікацією злочину, оскільки наміру позбавляти життя потерпілого не мав. Пояснив, що разом з своєю дружиною та потерпілим вечеряли вдома. Вечеря завершилася сваркою підсудного з дружиною, після чого його нібито побив потерпілий і дружина пішла до нього додому далі вживати алкогольні напої. Обвинувачений викликав поліцію та прийшов за своєю дружиною де з потерпілим виникла бійка в ході якої він захищаючись вдарив його ножем. Подія сталася за наявності працівників поліції. 

Потерпілий показав, що раніше товаришував з обвинуваченим, перебував в останнього вдома де разом вживали спиртні напої. Коли пішов додому відпочивати, прибіг син обвинуваченого та повідомив, що батько бє матір. Потерпілий пішов до обвинуваченого щоб припинити сварку, конфлікт вдалося врегулювати, але дружина обвинуваченого пішла разом з ним.

Пізніше разом з працівниками поліції приїхав обвинувачений до нього додому де виник конфлікт в результаті якого йому були нанесені тяжкі тілесні ушкодження. В судовому засіданні потерпілий заявив, що претензій до обвинуваченого не має, просив суд його суворо не карати. 

Суд критично оцінив покази обвинуваченого щодо самозахисту, та на підставі відео з камер поліцейських зробив висновок цілеспрямовано наніс тяжкі тілесні ушкодження потерпілому. Зокрема, судом чітко встановлено, що обвинувачений знаходячись в положенні стоячи неподалік потерпілого раптово підбіг до нього та наніс удар ножем в шию.
 

Останні новини