Попри труднощі в "Черкаському Дніпрі" з оптимізмом дивляться в майбутнє

ФК «Черкаський Дніпро» попри труднощі нинішнього сезону з оптимізмом дивиться у майбутнє та активно шукає шляхи для виходу з ігрової та фінансової кризи.

Про це на підсумковій прес-конференції, за результатами сезону, повідомили менеджери та тренери футбольної команди. 

На фото Ігор Столовицький, Сергій Білоусов та Олександр Кирилюк. 

Фінансові труднощі на старті сезону зумовили і проблеми зі спортивними результатами, разом з тим коли команда стояла на межі закриття менеджерам вдалося заявити команду на Першу лігу чемпіонату України з футболу. 

- В травні цього року, склав повноваження президента клубу Володимир Лашкул, з цього часу почалися суттєві фінансові труднощі, що не могло не вплинути на подальші результати. Разом з тим незважаючи на труднощі адміністрацією клубу були зроблені всі необхідні зусилля щоб команда продовжила виступи. Попри труднощі пройшли процедуру заявки на першу лігу. Змогли створити колектив передусім з молодих виконавців які прагнули показати результат і боролися в кожному матчі. На кінець року все ж не хочеться говорити про погане, тому ми віримо, що подолаємо ті труднощі які є і будемо рухатися далі, - на початку зустріч заявив генеральний директор ГО ФК «Черкаський Дніпро» Сергій Білоусов. 

Найбільшими проблемами клубу в адміністративній площині, все ж стали відсутність надійних спонсорів та уваги і сприяння місцевої влади. Разом з тим, в порядку кризового менеджменту вже розроблено фінансовий план на другу половину сезону у Першій лізі та визначено головне завдання. 

- Ми вже підготували кошторис і план команди на завершення сезону у другій його половині. Йде підготовка до зміни назви клубу, яка буде включати декілька юридичних осіб. Сьогодні активно ведемо пошук спонсорів серед представників бізнесу, але нажаль тут похвалитися особливо не можемо. Потужні підприємства області не відгукнулися на наші пропозиції про співпрацю. Нині ведемо активні переговори з корпорацією «Укравіт» і сподіваюся що вони завершаться плідно і буде взаємовигідна співпраця на розвиток клубу. Ми хочемо розвивати команду, такі завдання стоять перед нами на новий сезон. Думаю якщо ми виконаємо завдання збереження прописки у першій лізі – це буде достатній і достойний результат, - сказав гендиректор ТОВ ФК «Черкаський Дніпро» Сергій Богуславець. 

Новий старий тренер команди вже приступив до роботи та окреслив головне завдання – це збереження прописки у другому за рангом футбольному дивізіоні країни будь-якою ціною. 

- Я повернувся в клуб, щоб зробити все можливе щоб клуб залишився у першій лізі. Рубати з плеча ніхто не буде і нікого розгонити теж. Це найпростіше все зруйнувати, значно важче щось створювати. Вже найближчим часом проведемо перші зимові збори, зробимо висновки по сезону, звичайно будемо шукати підсилення складу. В процесі безпосередньої підготовки і буде вироблений докладний план роботи на новий сезон, а завдання для нас зрозуміле. Головне вірити в себе, а потенціал у команди і гравців є. Разом з тим наріжною проблемою залишається питання стабільного фінансування бо футбольний клуб – це доволі дорога іграшка, - розповів про плани головний тренер команди Ігор Столовицький

Спортивний директор клубу і вже екс-тренер Олександр Кирилюк відзначив, що в цьому сезоні вдалося сформувати команду з молодих вихованців і їх необхідно зберегти, а також по можливості підсилитися більш класними і досвідченими виконавцями, в цьому напрямку вже ведеться робота. 

Також представники менеджменту клубу подякували Володимиру Лашкулу, який попри складення повноважень президента залишався основним фінансовим спонсором команди в цьому сезоні і на потреби вклав близько 5 млн. грн. На друге коло вже в 2018 році доведеться для виконання завдань витратити щонайменше 8,4 млн. грн. 

Головний спонсор клубу Володимир Лашкул подякував за високу оцінку його роботи з розвитку професійного футболу на Черкащині та висловив сподівання, що зміни в юридично-правовій формі клубу призведуть до розвитку інтегрованої системи команд, які будуть базою для формування головної команди професіоналів. 

- Я дякую за позитивну оцінку моєї роботи і слова вдячності за розвиток футболу. За останні чотири роки розвиток клубу – це і витрачене здоровя і витрачені кошти у 80 млн. грн. Працює сільська академія футболу,- це насамперед підґрунтя для команди майстрів. Нажаль ні міському голові ні тим більше міській раді команда не потрібна. Сьогодні ми знову стоїмо перед вибором – прийняти рішення про ліквідацію команди або ж продовжити складну і копітку щоденну роботу цілого колективу команди, тренерів, менеджерів, - зазначив підсумовуючи Володимир Лашкул.
 

Останні новини