Помічники Миколи Томенка вважають політичну еліту Черкащини дикунами?

Саме таке враження склалося після відвідуання заходу, який  депутат Верховної ради України Микола Томенко назвав тренінгом для депутатів місцевих рад. Захід  відбувся сьогодні в приміщенні готелю "Дніпро". Народний депутат повідомив про початок створення альтернативних, опозиційних органів управління та про проведення заходів по навчанню опозиційних депутатів місцевих рад, лідерів громадської думки в боротьбі за дотримання прав місцевої громади.

Загалом хотілося б відзначити, що незважаючи на серйозний рівень орендованого залу сам захід не відповідав статусу такого, головним спікером на якому є Народний депутат. Якщо Микола Володимирович "відстрілявся" на "добре", то "відомий" адвокат Віктор Смаглій читав 20 хвилин не відриваючись з листочка. З цього зрозуміло, що готувала виступ людина, яка прекрасно володіє тематикою, а от виступаючий оратор не вважав за потрібне звернутися до представників місцевих громад без шпаргалки.

Можна було б сміливо ставити за підготовку заходу "незадовільно", якби не виступ депутата Уманської міської ради Максима Полякова, який вочевидь куруватиме виконання анонсованої програми на Черкащині. Живий виступ, який був насичений прикладами з життя, дещо гладив негатив від ситуації, що склалася. Хоча захід, анонсований захід був як тренінг, все ж він більше нагадував партійний з"їзд "Об"єднаної опозиції", куди незрозуміло для чого запросили лідерів громадського руху, яким ніхто не надав слова.

Загалом все було неймовірно дико: альбоми замість блокнотів, партійні газети передвиборчого періоду. Невже черкащан вважають такою глухою провінцією??? Найцікавішим на заході було прохахання депутата Уманської районної ради Козоріза звернути увагу на ситуацію в міськрайонному підрозділі партії. Нащо Микола Володимирович відповів: "Я не буду займатися цими питаннями. Якщо я займатимусь ще й партійним будівництвом, звертаючи увагу на кожну районну організацію, то це буде повний завал. Адже я ще голова парламентського комітету ." Цікаво, а хто ж має звертати увагу на непорозуміння в партійній структурі регіону?

Ваш покірний слуга не забажав залишатися ще й на брифінг, цінуючи свій час.

Останні новини