Політик відмовився бути "першим" на Черкащині

Черкаський політик з “плівок Єрмака” розповів чому відмовився бути “першим” на Черкащині та просив посаду на Одещині.

Про це дізналися проаналізувавши скандальні відеозаписи та додаткову інформацію “Радіо Свобода”, яке отримало більш широку версію відеозаписів у народного депутата Гео Лероса.

Мова йде про підприємця та політика з Черкас Анатолія Хмільківського, який позиціонував себе прихильником Володимира Зеленського під час президентської виборчої кампанії 2019 року.

Хмільківський є фігурантом відеозапису який датується 22 серпням 2019 року. Хоча на оприлюдненій частині відеозапису, його обличчя немає. Але аналізуючи інформацію “Радіо Свобода” стає зрозуміло, що учасником цієї розмови з братом голови офісу Президента був саме Хмільківський. Також зрозуміло, що в мережу інтернет викладена далеко не повна версія розмови. 

Перше фото - скрін "Радіо Свобода" з їм доступного відео, 22 серпня 2019 року, час 14.53.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В РОДИНИ ВИСОКОПОСАДОВЦЯ УСР ВИТРЕБУВАЛИ ШМАТОЧОК ЛІСУ

Друге фото - скрін з відео доступного в мережі, 22 серпня 2019 року, час 15.04.

Натомість в мережі доступно близько 3 хв діалогу на двох відрізках відео. 

В доступному в мережі відео, мова йшла про бажання співрозмовника Дениса Єрмака, Анатолія Хмільківського, обійняти посаду на Одещині, зокрема його цікавила посада “зама по економіці”, - вочевидь заступника голови Одеської ОДА. Варто додати, що призначення черкащанин не отримав.

В цьому ж відеофрагменті Хмільківський говорить, що розглядався “на першого” в Черкаську область, але відмовився і назвав причини відмови, - очевидно мова йшла про посаду голови Черкаської ОДА.

“Мне закидывали тему в Черкасскую область на первого, но я сказал — нет. Еще раз, область Черкасская, очень много пересечения интересов разных областей, завязано все на корупционном бизнесе, силовых структур и так далее. Очень сильно много беспредела босяцкого, - повідомив Хмільківський.

Шматок "співбесіди" Хмільківського з Єрмаком також є на перших 50 секундах іншого відеофрагменту, що також підтверджує порізаність відеоматеріалу. Тут політик з Черкас цікавився чи зможе отримати можливість просувати "своїх кандидатур" на посади голів РДА на Одещині. 

Очевидно, що мова про призначення Анатолія Хмільківського головою Черкаської ОДА, якщо і велася, то відразу після виборів Президента. Однак тоді регіон очолив бізнесмен з білими плямами в біографії Ігор Шевченко, що обіймати посаду приїхав з Італії, де проживав тривалий час.

Врешті-решт Ігор Шевченко очолював регіон лише три місяці, а на початку листопада 2019 року його змінив нинішній очільник Роман Боднар.

Відзначимо, що в оприлюдненій частині відеозапису в якому фігурує Анатолій Хмільківський не йде мова про надання коштів за призначення на посаду.

Нагадаємо, що народний депутат від партії “Слуга Народу” Гео Лерос опублікував низку відеозаписів, на яких фігурує брат голови офісу Президента Андрія Єрмака, Денис Єрмак. Депутат стверджує, що брат глави офісу Президента нібито “торгував посадами у владі”.

Останні новини