Політичний суботник Партії Регіонів зірвав акцію опозиції Вставай Україно

Як вже неодноразово повідомлялося різноманітними ЗМІ, з біг бордів та іншими засобами поширення інформації – на 20 квітня заплановано проведення загальнопартійного суботника Партії Регіонів.

- За ініціативи місцевих партійних організацій, на підтримку звернення територіальних громад та на виконання Указу Президента України В.ЯНУКОВИЧА щодо проведення в Україні Дня довкілля 20 квітня 2013 року партійні організації проводять Всеукраїнський загальнопартійний суботник з благоустрою територій «За чисте довкілля!»

Черкаська обласна організація ПАРТІЇ РЕГІОНІВ запрошує взяти активну участь у підготовці та проведенні загальнопартійного суботника представників громадськості, молодіжних організацій, органів самоорганізації населення і усіх небайдужих до проблем довкілля громадян, - повідомляє офіційний сайт Партії Регіонів в Черкаській області.

Такий всеукраїнський захід владної партії трохи підкорегував плани опозиційних сил.

Як раніше повідомлялося - на 20 квітня було заплановано проведення акції опозиції «Вставай Україно» в Черкасах. Однак як повідомив нам голова обласної організації партії ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко, – акція переноситься і нова дата проведення ще узгоджується.

- Акція Вставай Україно переноситься. Тому що я особисто просив вище керівництво партії перенести цю акцію. Ви знаєте, що наші опоненти з партії регіонів на 20 квітня оголосили суботник. Бо вийде так, що ми мітингуємо, а партія регіонів тут як бджоли прибирають. Це не зовсім правильно. Ми теж хочемо в суботнику взяти участь, тільки не в суботнику партії регіонів, а в своєму. Ось будемо вшановувати героїв Холодного Яру 20-21 квітня – проведемо і невеликий суботник, - розповів Анатолій Бондаренко.

Щодо суботників як таких, чи з боку влади чи з боку опозиції ми відносимось прохолодно. Взагалі суботник - це рудимент соціалістичної системи. А ми ж ніби вже понад 20 років будуємо капіталізм.
  

Останні новини