Політичне рейдерство - на Черкащині захопили Блок Петра Порошенка

Сьогодні на Черкащині в класичний спосіб політичного рейдерства було захоплено обласну організацію Блоку Петра Порошенка. 

Фактично контроль на обласною організацією партії взяв губернатор Черкащини Юрій Олегович Ткаченко. Він же йде першим номером у списку кандидатів партії до Черкаської обласної ради (нагадаємо перше місце – це гарантоване проходження – ред.) тоді як формальний керівник територіальної організації Василь Фурман навіть не буде балотуватися.

На фото Юрій Ткаченко долю свого першого місця вирішував в кабінетах, а не на конференції партії перед партійцями. 

Про те, що Юрій Ткаченко в статусі губернатора потребує легального політичного даху ми вже нещодавно повідомляли, наша інформація про його перший номер у списку підтвердилася.

Процес рейдерського захоплення давався не легко, двічі під час обласної конференції переносилося питання затвердження списків, а списки фактично узгоджувалися будь-де (напевне ми не знаємо), але не там де треба – власне на конференції.

До 16.00 формального керівника обласної організації Василя Фурмана та його праву руку керівника секретаріату Сергія Рубана таки дожали.

І Василь Миколайович власноручно вчинив політичне самоспалення, зачитав список на чолі з Юрієм Ткаченком та поставив на голосування без обговорення. Як і годиться одній з правонаступниць Партії Регіонів особливого обурення не було, з 25 присутніх делегатів за затвердження списку в якому немає голови обласної організації проголосувало 22 особи.

Утрималися – Марина Волошенко та Сергій Рубан, один делегат проголосував проти.

Лише після голосування без обговорення Фурман саркастично запитав у партійців, чи їм не цікаво, що не він очолив список до обласної ради та сам на нього в такому ж дусі відповів.

- Ми ж говорили, що в нас демократична партія. Ми говорили, що першим номером буде та людина за яку проголосують партійці? Тож все правильно, - відзначив Василь Фурман.

Згодом Василь Фурман взявши себе в руки всетаки представив декілька членів команди та заявив, що має віру в те, що Блок Петра Порошенка переможе на Черкащині.

Ще раз підкреслюємо, що фактично відбулося рейдерське захоплення реального контролю над партією губернатором та адміністративно-командною системою Черкащини. Ми ще раніше повідомляли, що політичний дах губернатору забезпечував екс-заступник по «УДАРу» нині перший заступник голови Адміністрації Президента Віталій Ковальчук.

Нині ж після успішного візиту до Президента Юрій Ткаченко на додачу до політичного даху отримав ще й політичну легалізацію.

Фактичним керівником обласного виборчого штабу буде голова обласного «УДАРу» Сергій Кудактін, а Василю Фурману в кращому випадку уготована роль «весільного генерала» оскільки принаймні до кінця виборчої кампанії він буде по документах керівником.

Насамкінець варто додати, що Василь Фурман на посаді голови обласної організації так і не зміг побудувати свою лояльну команду, а займався дешевим піаром та самолюбуванням, тому сьогоднішні події лише наслідок невдалої роботи.

Політичну слабкість Василя Миколайовича показує ще й те, що він не зміг за допомогою рядових партійців протидіяти рейдерському захопленню та хоча б організувати справжній публічний сюрприз рейдерам. Тому чисто по-людськи його жаль, але політика не терпить жалю. Або ти, або тебе.
 

Останні новини