Політичне прання: Хто прийшов відмазувати губернатора від фальсифікацій?

Скандал із спробою фальсифікації результатів виборів до Черкаської обласної ради гучно прогримів Черкащиною та навіть Україною. Фальсифікації не пройшли, а від причетності до них довелося відмазувати губернатора. 

Нагадаємо, що Блок Петра Порошенка, Опозиційний Блок за підтримки цілого ряду політичних сил намагалися провести фальсифікації результатів виборів до обласної ради за якими в раду не потрапляв Укроп та Партія ветеранів Афганістану, натомість потрапляв Опозиційний блок та додавалося майже 7% голосів Блоку Петра Порошенка. Фальсифікації були брутальними оскільки 40 тис. голосів взяли в інших партій і приписали їх БПП та Опоблоку.

Проти відвертих фальсифікацій про які не міг не знати Юрій Ткаченко як за посадою так і за першим номером у списку БПП виступила ВО «Свобода». В результаті вдалося досягнути підведення підсумків за реальним волевиявленням.

Сьогодні ж для відбілювання іміджу губернатора його прес-служба зібрала представників партій які ще вчора його називали фальсифікатором, а сьогодні вже дякували за те, що він «все порішав». На це політичне прання не прийшли представники ВО «Свобода» за що в даному конкретному випадку їм честь і хвала за послідовність. Інші ж політичні сили показали свою конюктурність та слухали різного роду байки від Юрія Ткаченка, по долгу служби послухали і ми їх.

Так Юрій Ткаченко схиляється до думки, що всьому виною невизначена причина «тому що щось сталося»

- Ми мали проблеми із встановленням результатів. Завдяки тому що оперативно прибули представники ЦВК нам вдалося виправити помилки та підвести підсумки які відображають волевиявлення громадян. Важливо те, що в кінцевих результатах вони співпали з протоколами паралельного підрахунку голосів партіями. Якщо дійсно хочуть сфальшувати то потрібно фальшувати і протоколи з мокрими печатками, але вони були в наявності і не сфальшовані. Не виключено що сталося якесь втручання в комп’ютерну систему, але в цьому мають розібратися правоохоронці, - заявив Ткаченко.

Далі за політичне прання взялися ті партії яких влада не хотіла бачити в облраді та пояснювали що губернатор добрий цар, а то погані підлеглі наробили справ.

- Ми знаємо, що був скоєний тяжкий злочин, відбулася нагла фальсифікація волевиявлення в ніч з 3 на 4 листопада. Я вам відверто скажу, що такого цинізму я в житті не бачив. Тупо були відкинуті дані протоколів і перерозподілені 40 тис. голосів. Я хочу подякувати губернатору, що він втрутився і волевиявлення було відновлено. Сьогодні ми вже подали заяви до правоохоронних органів щоб винні були знайдені і покарані, - висловився голова Партії ветеранів Афганістану Олександр Рибченко.

Головний «Укропівець» Руслан Зоря продовжив політичне прання фальсифікацій.

- Можливо губернатор і не знав про такі от спроби фальшування, а Юрій Сас має нести за них відповідальність. Також пропоную секретарю територіальної організації Сергію Рубану написати явку з повинною це вони робили разом і планували разом з криміналітетом. Хоч і запізно, але губернатор втрутився в це і на щастя маємо правдиві результати, - сказав Зоря.

Представник партії яка афілійована з бізнес-партнерами губернатора ВО «Черкащани» та яка також підігрувала у підготовці громадської думки до фальсифікацій мав більше вимог до губернатора.

- Дійсно були спроби сфальсифікувати результати голосування до Черкаської обласної ради. В них винні конкретні люди – це представники партій в комісіях. Лише кримінальне покарання винних – це єдина ефективна вакцинація проти фальсифікацій у майбутньому. Ми не можемо говорити про які втручання через інтернет чи помилки комп’ютера, люди голосували і підписували реальний протокол, а не в інтернеті. На такі рішення їх освячували партії які їх делегували, - заявив Павло Карась.

Серед партій і прізвищ які мають нести насамперед політичну відповідальність він назвав Блок Петра Порошенка, Опозиційний блок, Батьківщина, частково Радикальна партія. Якщо говорити по прізвищах то від БПП – це Юрій Сас та Олександр Радуцький, від Опозиційного блоку – це Ігор Мельников та Олексій Арсенюк.

Декілька ліричних слів на підтримку мудрого губернатора який не дав сфальшувати вибори висловив голова міської ТВК Володимир Матюша, який ще добу тому заявляв про тиск з боку Ткаченка. Підтримав кількома ліричними реченнями губернатора і представник Самопомочі Роман Шевченко.

Після такого політичного прання піпл та громадськість Черкаської області має повірити у кристально чистого губернатора, який ні слухом ні духом навіть не підозрював про фальсифікації. А ви вірите?