Поки Булатецький тягається по судах, Жуковську вже зареєстрували

Почесного президента ПАТ «Азот» Валентину Жуковську зареєстровано кандидатом у народні депутати по 194 окрузі. Про це йдеться у постанові ЦВК.

- Жуковська Валентина Борисівна, народилася 28 серпня 1959 року в місті Козятин Вінницької області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, президент, ПАТ «АЗОТ», безпартійнa, проживає в місті Черкасах, судимість відсутня, самовисування, - йдеться у відомостях про кандидата.

В той же час, в ці хвилини має розпочатися судовий розгляд справи «Булатецький проти ЦВК». Про це повідомив нашому видання сам Микола Іванович. 

- Ми вимагали судового розгляду ще вчора, але його відтягували, ось зараз лише має розпочатися. Я сподіваюся на здоровий глузд суддів, - сказав у коментарі «Кропиві» Булатецький. 

Нагадуємо, що рейтингового кандидата Миколу Булатецького ЦВК відмовилася реєструвати через формальні причини. Останні дні Микола Іванович провів під стінами виборчої комісії в пікетах. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПІСЛЯ ПІКЕТІВ БІЛЯ ЦВК У БУЛАТЕЦЬКОГО ВИНИКЛО БАЖАНЯ ПОСЛАТЬ ВСІХ НА.. ТОЙ СВІТ

В 2012 році Микола Булатецький і Валентина Жуковська були суперниками на виборах на цьому ж окрузі. Тоді незважаючи на адмінресурс який працював на Валентину Борисівну, опозиційний кандидат здобув розгромну перемогу з відривом у 12,5 тис. голосів. Однак були задіяні механізми зриву підведення підсумків виборів, в результаті за наявності всієї документації, протоколів з мокрими печатками ЦВК визначила, що неможливо встановити результати виборів на 194 окрузі.

Вже у 2013 році на перевиборах Микола Булатецький зазнав поразки від Михайла Поплавського який задіяв безпрецедентну систему підкупу виборців, коли було куплено близько 60 тис. голосів виборців.